Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÉN látom rosszul? A b. nőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN látom rosszul? A b. nőm elutazik külföldre a szüleivel egy hétre. (Ezzel semmi gond. )

Figyelt kérdés
De a testvére elhívta ottalvós hétvégezésre, bulizásra a balatonra, ahol többen lesznek fiúk és lányok is vegyesen. Engem nem hívtak, mert nem ismer annyira ez a társaság, hiszen a testvére baráti társasága. Ő sem ismer ott mindenkit, inkább a lányokat. Ez pont akkor lenne, miután hazajön külföldről, pont aznapi indulással. Megkérdezte, mit szólnék hozzá, ha menne? Én ennyit mondtam, hogy nekem rosszul esne, hogy fiúkkal hétvégézik, ráadásul nem látom egy hétig, és ő velük akar lenni, és nem velem, pedig nem is ismeri őket annyira. Nem tiltottam meg, hogy elmenjen! Erre utána elkezd "csapkodni", direkt nem szól hozzám. Mutatja, hogy baja van. Megkérdem, mi a baj? Erre ő, hogy nem azért adott nekem esélyt (nem azért jött össze velem), hogy lekorlátozzam, most fiatal, most akarja élvezni az életet. Meg, hogy nekem nincsen annyi pénzem, ezért miattam kell itthon ülnie, és most még hétvégézni sem mehet másokkal, miután egy hétre külföldön nyaral. Ezen összevesztünk. Én mondtam, nem a te barátaid, mert ha azok lennének, akkor hívhatnál engem is. Mondtam, én nem mennék nélküle így el hétvégézni. Az én barátaim bármikor szívesen látják, úgy is, hogy nem ismer senkit.
2011. jún. 6. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
ha már a fejedhez vágja h "nem azért jöttem össze veled" stb.. ott kezdődik a baj!
2011. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindketten egyformán hülyék vagytok.
2011. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Teljes mertekben igazad van .szerintem a b nod nem szeret teged annyira mint te ot.,en pl a parom nelkul nem mozdulok egy tapotatt sem .pedig 23 eves vagyok ,es az a plane hogy o sem nelkulem meg a boltig sem.szerinted milyen hosszu lesz koztetek ez a kapcsolat ha mar most .elvan nelkuled a baratnod?
2011. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem is olvastam el végig, de az elején már ott a hiba. Nem vagy meghívva? Íratlan buliszabály, hogy a meghívott viheti a párját is.
2011. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

"Hogy neked nincs annyi pénzed...."

már ezért a mondatért kirúgtam volna abban a pillanatban. Amúgy meg én úgy vagyok vele, hogy a párommal összetartozunk, így a bulikon is együtt veszünk részt. Mondjuk minket mindig ilyen formában is hívnak meg (amúgy el se mennék).

2011. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Hülye k.urva, dobd ki a p.icsába.
2011. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintme pedig, jogos, hogy téged nem hívtak meg és ráétek még együtt lenni bőven. Egy hét külön nem a világvége én is kibírom a párom nélkül, pedig mi 3 éve folyamatosan együtt vagyunk, de most pl én is pont egy hétre feljöttem segíteni a testvéremnek, meg vizsgázni és nem is megyek haza csak csütörtökön mert szerdán még megyek bulizni a tesómmal. Utána is lehetünk egy csomót együtt, ő is elmegy a haverjaival bulizni addig. Erről szól a nyár, hogy nyaraljon az ember és ha megteheti, hogy egy hét nyaralás után még a Balcsira is lemehet örülj neki, hogy végre bulizhat. Azért mert neked nincs erre lehetőséged nem kell őt is otthon a székhez bilincselni nyárra. Ha szereted, akkor pedig megbízhatsz benne annyira, hogy nem fog félrelépni. Csak a testvérével szeretne szórakozni egyet..
2011. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Hát szerintem abban van valami igazság, hogy 1 hét, plusz egy hétvége külön még nem a világ, de miután megkérdezett téged, és te normálisan kifejtetted, hogy nem örülnél neki, nem kellett volna ilyen gusztustalan módon reagálnia. Azzal, hogy közli, hogy nem azért adott neked esélyt erre meg arra, olyan, mintha kb. szívességet tenne neked azzal, hogy veled van. Tehát ezért a mondatért, illetve a "neked nincs annyi pénzed" kijelentésért szépen elbúcsúznék tőle a helyedben.

Egyébként meg még ha téged automatikusan nem is hívtak meg, én a lány helyében szépen megkérdezném a testvéremet, hogy ugye jöhet a párom is... ez tesvérek közt nem kéne, hogy gond legyen, hiszen nem idegenekről van szó.

2011. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek. A lány reagálás gáz volt erre. De amúgy a külön lét, hogy nem az egész társaságot ismeri, hogy lesznek fiúk önmagában nem a világ vége.
2011. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Szerintem semmi gond a hozzáállásoddal ha valóban így történt ahogy leírtad. Én ugyanebben a helyzetben vagyok jelenleg. A barátnőm nyáron egy hónapot dolgozik majd vidéken így akkor jó ha egy héten egyszer ha találkozunk majd, júliusban pedig 2 hétre elutazik a szüleivel külföldre. Mivel nekem sajnos a június rámegy a vizsgaidőszakra így július első két hete lenne amikor együtt tudnánk lenni, de kb alig marad nap abból a két hétből mert alig lesz itthon. Többek között ő is barátnőkkel megy ilyen olyan fesztiválokra és a nővérével és a nővére barátaival Balatonra többnapos bulira ahova engem sem hívtak meg... Ha meg felhozom finoman én is le vagyok ordítva.
2011. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!