Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyon és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyon és még nem volt normális kapcsolatom miért?

Figyelt kérdés

Kicsit másabb vagyok az átlagosnál olyan művészlélek és elég önbizalom hiányos vagyok pedig minden srác megnéz meg szólongatnak... de senki nem közeledik komolyan és kezdem úgy érezni, hogy engem nem is lehet szeretni...

17L


2011. okt. 16. 15:04
1 2
 1/11 Walk With Me ***** válasza:

Mert másabb vagy. Nálam pl előny, ha egy lány művészlélek, mert kicsit én is elvontabb vagyok (vagy mi...), és még van pár hozzám hasonló srác. 17 évesen még nem kell ezen görcsölnöd, hogy nem volt komoly kapcsolatod. Majd lesz.


(Bár itt zárójelben megjegyezném, hogy a korosztályunk jelentős részének nem igen kell komoly párkapcsolat, még inkább csak dugás meg tombolás érdekli őket, de van pár kivétel azért.)

2011. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dettoxx válasza:
mert nem tudod leírni azt hogy vagyok
2011. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban, én szeretni foglak:) 22F
2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

küldj képet nekem is.

utána én is küldök magamról.

2011. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos közeledett volna már vki, csak nem nézett ki elég jól ahhoz, h észrevedd.
2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha jól nézel ki és még normális is vagy, akkor az ritka. Lehet pont emiatt nem mernek közeledni mert félnek a komoly kapcsolattól.
2011. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig a kissé "elvontabb" lányok nagyon is aranyosak tudnak lenni.;) Pedig biztos, hogy Téged is lehet szeretni. Én is tudok szeretni, nagyon is, csak közeledni azt nagyon nehezen tudok...

21/f

2011. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet ha akarsz és nem is baj. Merre laksz?
2011. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mert 17 éves vagy.
2011. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!