Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen normális, hogy egy 35 éves férfivel "kapcsolatom" van?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le, szűz vagyok, és egy-másfél évig még nem is fogunk. Teljesen normális, nem tolakodó, de már mondta egyszer, hogy szeret. Én is szeretem őt, de félek, hogy elveszítem. Egyszer már mondtuk, hogy szünetelünk, és visszatérünk rá később, amikorra megkomolyodom, de nem bírtuk sokáig. Úgy gondoltuk, akkor életreszóló is lehet. Bár ő alacsony (10cmel magasabb vagyok) szóval fiatalabbnak néz ki. De így is lehet egy életen át nem? Vagy idősebbet fog keresni?
2011. júl. 1. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
69%
Háát.. tulajdonképpen az apád is lehetne életkor szempontjából, és sztem kicsit idős is hozzád; de te tudod, ha neked bejön akk bejön...
2011. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
7%

ugyanezek a kor adatok már majdnem egy éve boldogan :)

úgyhogy működhet.tapasztalat.

2011. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

Valaki verjen agyon, ha ez igaz!

Én meg dögöljek meg egyedül 30 évesen.

2011. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális..
2011. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem normális, a pasi pedig egy pedofil állat, és jól sittre kéne vágni, még akkor is ha nem feküdt le veled.
2011. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
88%

Jól gondold meg!

A magasságkülönbség kellemetlen lesz a későbbiekben. Még nőhetsz, ő már nem. És akkor 15 centi...bocs, de nekem nem szimpatikus...

2011. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
20%
Milyen indokkal kellene már sittre vágni?
2011. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

Fiatal lánykák, gondoljatok bele, hogy elcseszitek az életeteket, majd amikor te bulizni mennél, ő már nyugdíjas lesz: DDD Teljesen más lehet az életfelfogásotok, tényleg kvára elcseszed az életed szerintem. Annyi fiatal fiú van, és 15 évesen pont egy 20 évvel idősebbet kaptál magadnak???

2011. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
98%
Ja, és a magasságkülönbség miatt eléggé nevetségesen nézhettek ki. utolsó voltam 18/L
2011. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
97%

Azért mondja, hogy szeret, hogy minél előbb megkaphasson.

15 éves vagy ha mondjuk 17-19 éves lennél akkor azt mondom, hogy még ez oké is. De 15 az már durva, bocs. Pedig nem vagyok ellene a korkülönbségek de nem mindegy, hogy mennyi az a bizonyos korkülönbség.

Még most jó,de amint belépsz a felnőttkorba meg lehet, hogy lecserél majd egy újabb tinire. Nem leszel már neki elég fiatal. Persze az is lehet, hogy te idősebbnek tűnsz, de még is fiatal husi vagy, szerintem az ilyen csak kihasznál. Még akkor is, ha nem nézel ki olyan nagyon jól akkor a fiatalságod az amire ő gerjed, ezt jobb ha tudod.

Ha viszont te jól érzed magad vele, akkor csak nyugodtan engem nem zavar. Viszont amit fentebb írtam az igaz. A döntés így is úgy is a te kezedben van.

2011. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!