Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobott mint a huzat, alázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott mint a huzat, alázott most pedig bocsánatot kért de újra provokál! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm kidobott már 3 hónapja mert elege lett belőlem állítólag. Utána alázott szidott elmondott mindennek megszakíotta velem a kapcsolatot, msot viszont 3 hete visszatért bocsánatot kért, hogy lehetnénk-e újra haverok mert neki fáj, hogy nem hallott felőlem eddig és sokat nézegette a képeimet amiket anno csináltam neki. Megbocsátottam neki. Miután megbocsátottam elkezdte mesélhni, hogy van barátja és milyen rossz lesz neki mert a hétvégén elutazik és nem láthatja. Na tessék megint megkaptam. De visszafogtam magam és nem lett semmi mondom msot nem fogok kiakadni mert akkor látja, h féltékeny vagyok még midnig és az gáz lenne 1 pont oda. Aztán kirakta a csákó képét msn-re és mutatta, hogy ő az. Na itt már felkaptam a vizet, h ez engem nem érdekel kilépek ha nincs más téma... Aztán kicsit öntelt lett mert érezte na mégis féltékeny vagyok még mindig vagyis ezzel megtudta, h még szeretem őt. Ez a provokálás naggyon nem tetszett azóta nem is léptem be msn-re. Szerintetek gáz a dolog amit csinál vagy még őt is érdeklem és azért tesztel, h féltékeny vagyok-e? Egyáltalán minek keresett meg akkor ha msot boldog? Mondjuk nem dom mennyire boldog az új barátjával... Köszi a válaszokat.
2009. júl. 4. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled. Szerintem esélye sincs, hogy megint összejöjjetek, csak az agyadat húzza. És nyugodtan menj fel msn-re rejtve vagy tiltsd le. Még akkor is, ha még mindig érzel iránta valamit.
2009. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten biztos hiányzol neki, de nem ismerem a csajt lehet hogy azért csinálja h éreztesse veled milyen boldog és te milyen nyomorultul érzed még mindig magad. szerintem menj fel msnre és írd ki egy lány nevét meg h szereted, ha erre reagál akkor tuti szeret még.
2009. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
második: ez megvolt már és egybl írta látom van csajod. ezek szerint?
2009. júl. 4. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő is gáz, meg amit csinál az is. Ne hagyd, hogy szórakozzon Veled.
2009. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már nem akar tőled semmit, csak kell neki a pozitív visszajelzés tőled is, h odavagy érte, ne hagyd magad hülyére venni és provokálni
2009. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg nagyon gáz tőle. szerintem menj fel msnre, mert ott könnyű higgadtnak tűnni, és bármennyire is zavar téged játszd el, hogy nem érdekel, ezzel legalább neki is rossz lesz kicsit, mert habár szerintem sem szeret már téged, baromira szeretné, hogy te szeresd. Bármit mond a pasijáról hagyd rá, mond hogy örülsz, hogy boldog, valamint ne válaszolj neki sosem túl gyorsan, és ha kérdezi, hogy miért írsz ilyen késve, mond hogy mással beszélsz, vagy hogy telefonálsz, de ne mond meg kivel, az sokkal idegesítőbb lesz neki. Ha mégis megkérdezi, mond hogy valaki akit nem ismer, és ha még mindig nagyon érdekli akkor nyugodtan beszólhatsz neki, hogy ne érdekelje már ennyire, igazából semmi köze hozzá, szerinte ez kiakasztaná. Sok sikert, és tényleg ha nem is Így van, msnen tegyél úgy, mintha baromira nem érdekelne mi van vele.
2009. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát komám, téged szivatnak rendesen. :D


Nem tudom, hogy te mit remélsz a kapcsolattol, de ez csak bohóckodás.


Ha összejön egy kufirc akkor azt használd ki nyugodtan, mert szerintem a csaj eléggé "gyenge", így nem te leszel az egyetlen aki megkapja.


Persze ha sokkal fiatalabbak vagytok és még nincs kufirc akkor simán dobd és keress egy rendes lányt aki nem dob ki, nem szid és nem mutogatja az új fasziját. :)


Ez agyrém. :)

2009. júl. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam a második... lehet hogy van esély, ha megunta a jelenlegi pasiját, de ilyenek után jól gondold meg visszalépsz e ebbe a kapcsolatba.. látszat szerint érdekli hogy mi van veled.
2009. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!