Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottak, hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam nincsen teljesen összetörtem... hogy szedjem össze magam?
2011. okt. 16. 19:06
 1/5 The Nuke ***** válasza:
52%
igyál szeszt
2011. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Drogozz
2011. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezek hülyek... :D

Am figyu.velem is nagyon sokszor volt olyan,hogy megbantottak,össze törtek a szivemet stb..nagyon szarul esett egyedül voltam meg minden de meg kell tanulnod fel alni es tovabb harcolni.Nekem is nagy nehezmre esett de az elet tele van nehezsegekkel! Erös vagy !! Allj fel es mutasd meg mindenkinek,hogy te vagy a legjobb !! mert te vagy a legjobb ! ;)

2011. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb szerelmi csalódásom közepén,nagyon belelendültem a füvezésbe de az csak egyfajta álomvilág mint az alkohol mikor kimegy a hatása mindig szembesülsz azzal a ténnyel hogy hányadán is állsz. A megoldás tiszta fejjel nézelődni fórumokon kipanaszkodni magad, és mikor beleunsz az önsajnálatba fel fogsz állni magadtól,én így másztam ki.
2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
idő-kitartás-elszántság!
2011. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!