Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírjuk egymást a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírjuk egymást a barátom barátjával. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal és a legtöbb haverjával jól kijövök, ezzel az eggyel viszont nagyon nem. A szemembe soha nem mond semmi rosszat, de közben fúr a barátomnál, meg a barátnőmnél is, h szerinte veszélyes vagyok a barátom egészségére. Mindezt arra alapozza, hogy igen heves vérmérsékletű vagyok és szoktunk nagyokat veszekedni a párommal. Én viszont úgy gondolom, hogy ha ilyen rossz lenne szegénynek velem, már rég lelépett volna. Képtelen vagyok barátságosan viselkedni vele, a pasimnak ez meg rosszul esik. Mit tegyek???
2011. okt. 16. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
öld meg
2011. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ere nagyon nem tudsz mit csinálni én is ilyen helyzetbe voltam ne foglalkozzatok vele :)


Rekrám:

2011. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20:24 eléksétééél !!! :D :D
2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, mi lesz, ha tényleg szívrohamot kap miattad a barátod?!


Az egészség mindennél fontosabb. Én már csak tudom, mikor kib@szott beteg vagyok most.


Hapcci!!

2011. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bánomisén ***** válasza:

Ha már másfél éve hiába fúr, akkor nagy befolyással nem lehet a barátodra.

Nem tudsz mit tenni vele, nem a te barátod a pasi, hanem a párodé. Viseld el, eddig sem okozott helyrehozhatatlan károkat, valószínű, ezután sem fog.

2011. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok, eszi is a kapcsolatot egy ilyen "barát" - mert ugye neked is rosszul esik, ha a párod nem utasítja rendre, nem áll ki melletted (vagy nem annyira, ahogy szerinted kéne)

De egymás értékeinek felismerése, könnyes összeborulás csak a filmekben van, a való életben rosszindulatú emberekkel, akik eldöntötték, hogy ellenszenves vagy nekik, nemigen tudsz mit csinálni :S

2011. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen volt a szitu! Megismerkedtem velük egy buliban, és nekem ő kellett nem a barátja, de neki én nem, lenézett, beképzelt volt! Később pedig össze jöttem a barátjával. Össze is költöztünk. Akkor már kellettem volna neki, de nekem meg már nem, mert bele szerettem a páromba. Ott fúrta a kapcsolatunkat ahol csak tudta. Mindíg olyan programokat szervezett, ahova mind 3an mentünk. Egyszer a hegyekbe mentünk túrázni, és akkor is elkezdett kötekedni velem, mert látta hogy milyen jól elvagyunk a barátommal, akivel idő közben össze is költöztünk. Na szóval, állandóan beszólt, és a párom meg nem védett meg. Egy olyan beszólásra hogy " Legszívesebben ledobna a hegyről, hogy megdögöljek" berágtam, és akkor sem védett meg a párom! Mondani sem kellett egyedül jöttem le, és egyedül mentem haza, taxival busszal stb. Mire haza értem a lakásba, össze kezdtem szedni a holmimat, mert hát ennyi a kapcsolatnak, ha fontosabb a barátságuk, mint a kapcsolatunk. De idő közben a párom haza jött. Veszekedtünk egy nagyot, de úgy hogy ő rosszul is lett, majd nem mentőt hívtam hozzá, és ezek után együtt maradtunk, és úgy döntött, megszakítja a barátságot közöttük. Mára már férj és feleség vagyunk, és van egy gyönyörű kislányunk, és a barát felszívódott!
2011. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pontosan ugyanez a helyzet! Annyi a különbség, hogy engem másért fúr a "kedves" haver... a mi esetünkben azt vette a fejébe, hogy én "elveszem tőle a legjobb haverját" de persze ezt sosem a szemembe mondja, hanem a hátam mögött morog és áskálódik.

Én se tudtam vele mit kezdeni, csak puffogtam, és kimondhatatlanul rosszul esett, hogy a barátom képes egy olyan emberrel haverkodni, aki állandóan ócsárol engem... emiatt sok vitánk volt, kis híján ráment a kapcsolatunk is, mert a barátom folyton azt mondogatta, hogy ne foglalkozzak ennyit vele, én viszont nem tudtam túllépni rajta. De aztán megbeszéltük a dolgokat, és rájöttünk, hogy nem ér annyit az az ember, hogy miatta menjen tönkre az amúgy tökéletesnek mondható kapcsolatunk. Szeretjük egymást, és nem szabad hagynunk, hogy bárki is közénk álljon.

Ennyi. Én nem foglalkozom a haverjával, nem találkozom vele, elkerülöm, amennyire csak tudom, és így én se csinálom a balhét miatta, és a barátom se kerül két tűz közé. Ha pedig a haver "fúrkál" a hátam mögött, az csakis őt minősíti, a lelki szegénységéről ad bizonyítékot, és csak azt fogja elérni vele, hogy a barátom előbb-utóbb tőle fog megszabadulni... az ilyen helyzetek könnyen sülhetnek el visszafelé.

Neked is ezt tanácsolom. Ha ennyire irritál téged az a gyerek (mint amennyire engem irritált az a hulladék), akkor egyszerűen kerüld el vele a találkozást. Akkor te sem húzod fel magad, és a barátoddal nem lesz köztetek feszültség. Ha pedig a haverja továbbra is áskálódik ellened, hidd el, hogy előbb-utóbb ő maga fog beleesni a saját vermébe. ;)

2011. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!