Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondtátok el a szuleitekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el a szuleiteknek hogy van pasitok/csajotok?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz helyzetben vagyok,mert szeretnék talizni egy fiuval nagyon rendes joll megvagyunk stb,de nemtudunk sehol se,mert akárhova megyek ilyen asszonykák beárulnak mindig anyunak,mit mondjak neki,hogy hova megyek,meg szeretnem neki memgondani h járok vele,eddig csak telefonos meg netes kapcsolat de akkoris nagyon rossz ez igy:S ti hogy csinalltátok ezt? pls.segitsetek,régota ezt szeretnem elmondani,de sose mertem:S L/14(és a koromra nemérem a megjegyzeseket,koszike)
2011. okt. 17. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda és mondd el nekik. Pl. Anyu/Apu el kell mondanom, hogy van egy fiú aki nagyon tetszik és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot kialakítani. Aztán nyugtasd meg őket, hogy nem akarsz lefeküdni vele azonnal blablabla. Ha meg problémáznak akkor dugasd meg magad titokban és majd rájönnek, hogy semmi értelme nincs a tiltásnak.
2011. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőven a lányom lehetnél. A barátnőm idősebb nálam. A szülei - ha tehetnék - nem engednék, hogy találkozzon velem. A szülő mindig próbálja megóvni a gyerekét mindenféle lehetséges rossztól.

Ha nem viselkedsz felnőttként, akkor nem várhatod el, hogy felnőttként kezeljenek (titeket). Szemtől szembe el kell mondanod a szüleidnek és be kell mutatnod a srácot.

Csak akkor bízhatnak meg benne, ha ismerik.

2011. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd el nekik, hogy van egy fiú aki tetszik neked és szeretnél vele találkozni.

Ők is voltak fiatalok, meg fogják érteni :)

2011. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen szerencsétlen...vernek otthon vagy mivan? szia anya, ő a fiúm, fiúm, ő az anyum... ennyi... legalábbis nálam így működött...vagy épp hazamentem egy délután és: -képzeld anya, járunk a Kovács Pistivel. Anya meg azt mondta: tényleg? majd hívd meg hozzánk...
2011. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi:) hát nem csak féllnek,mert néha sokmindenre mondják,hogy majd..ha 18leszel meg stb stb,é egybol arra gondolnak h nekem a szex miatt kellene,mert idosebb tolem a fiú:S mert a szuelimenk se engedtek mar beszelltem veluk errol korábban,csak 16tol korulbelul,én addig nemtudok várni,és én mondtam nekik,hogy ha ok tudják,hogy ugy milyen rossz velem nelegyenek ilyenek:S
2011. okt. 17. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadónak teljesen igaza van...eljárkálsz otthonról és beszélgetsz egy fiúval ez sokkal jobb mintha piálnál, cigiznél vagy mittudomén, nem kell túlragozni és pl. sosem beszéltem róla mielőtt bemutattam nekik a barátnőmet. Eddig tök jól működött, és jobb úgy beszélni erről a szüleidnek hogy a srác is ott van. És mondtad hogy ő idősebb, ha megkérdezhetem mennyivel?


19/F

2011. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én 14 vagyok o 19,mostlesz 20:S
2011. okt. 17. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Légy őszinte a szüleiddel! Féltenek csak. Ismerjék meg Őt..és ha valóban olyan rendes,Ők is látni fogják,és nem lesz ott semmi probléma!
2011. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 .:Laci:. ***** válasza:
nekem jelenlegi barátnőmet és egyben életem szerelmét úgy tudták meg, hogy egyszer csak elkezdtem öltözködni vasárnap reggel a kérdésre, hogy hova megyek csak annyit mondtam, hogy pestre csajozni :D kecskeméti vagyok így egy kicsit meglepődtek és lefagytad nem kérdeztek többet aztán mikor már másodjára mentem el ugyan ezzel a szöveggel majd felhívtak mikor jöttem este haza, nagynéném volt az aki az ország másik felében lakik Litkén, arra volt kíváncsi, hogy mnek voltam én pesten mert otthon már aggódnak miattam, hogy rossz társaságba keveredtem :) megnyugtattam, hogy nem csak barátnőmnél voltam aztán leadta a drótot itthon és mindenki tudott mindenről. azért nem én mondtam el mert jelenleg nem a legrózsásabb a kapcsolatom a kedves apámmal, anya tudott róla de ő se mondta el neki, így aztán már mindenki megtudta és bármikor jöhet hozzánk barátnőm, nincs megszabva, hogy mikor mert szeretik őt és szívesen látják :) de azért azt hozzá kell tenni, hogy mi már (majdnem) felnőttünk ő 18 én 20 vagyok. így azért könnyebb magyarázkodni meg kevesebbet is kell :D
2011. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi:) további komikat is megkoszonnémés várom:)
2011. okt. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!