Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen teszem?

Figyelt kérdés

Eleinte félénk, visszahúzódó voltam, nem mertem odamenni a lányokhoz, mert tisztában voltam azzal, hogy nem vagyok egy szépfiú. Csak diszkréten kerestem barátnőt, ám azok is mind elhajtottak. Soha nem volt sikerem.(Sokan mondták, legyek nyomulósabb)


Ezen most változtattam. Nyomulós vagyok, bulikon is több csajnak májerkedek, tapizom őket, vagy esetleg csak simán bókolok, stb.. Ellenben továbbra sincs sikerem, még jobban elhajtanak, mint azelőtt, és látszólag továbbra se érdeklem őket(ugyanúgy, mint amikor visszahúzódó voltam)


Elhatároztam, hogy mocsok leszek, és nyomulni fogok, mert ez így nem fair, hogy nekem senki se jut! Mit gondoltok?


2011. okt. 17. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre valók a kvák.
2011. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
100%
Nekem az arany középút jött be. Légy udvarias, de azért mutasd ki, mit akarsz. Ha elég magabiztosságot sugárzol így, meglesz a siker is.
2011. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát de így csak még jobban elriasztod magadtól őket!
2011. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit kéne szerinted csinálnom? Kinőttem már a beszariságból!
2011. okt. 17. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress egy nem olyan k*rva jo csajt, hanem egy veled egy szinten levő csajt!!
2011. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:

amit a második válaszoló írt, az a legtöbb nőnél a legnyerőbb stratégia. ugyanis sem a nyuszikat, sem a nyomulós bunkókat nem szeretjük. első véglet esetén oda sem mersz menni, második esetén előbb-utóbb a sallert fogod levenni, más hasznod nem lesz.


29/n

2011. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám most nyomul egy "félénk srác". Nem ezzel kezdett, csak beszélgettünk (hasonló könyveket szeretünk), de egy ideje szándékosan kétértelmű dolgokat mond, olyan kis naiv kedvességgel. Emailezgetünk, imádom a stílusát. Egyszercsak kibukott belőlem, hogy hogy a fenébe lehet az, hogy pont neki nincs barátnője, ha ilyen jól tud udvarolni :)

Hétfőn találkozunk, ebből tuti lesz valami. Pedig nem éppen egy adonisz ;)

2011. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy magadhoz képest túl magasra tetted a mércét?
2011. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. okt. 20. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
De.
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!