Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen teszem így? Én más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen teszem így? Én más megoldást nem látok (? )

Figyelt kérdés

Szóval 1,5éve vagyok együtt a barátommal.

Eléggé egyoldalú a dolog,mivel én nem vagyok belé szerelmes,csak néha érzem azt.

Ő viszont totál belém van esve,bármit megtenne értem.

Mindig könyörög,ha szakítok,minden hülyeségem elnézi...

Ez így oké. Mostanság kezdte szóvátenni,hogy a kirohanásaim miatt lesz és van is elcseszve a kapcsolatunk. Mert,hogy én hülyeségeken kiakadok.


Tegnapi példa:Kiakadtam valamin. Megint felhoztam a szakítást. Kibékültünk. De van egy csaj,aki most a szomszédja. Ez a csaj az ő haverjának a húga. Ha este itt van nálam a barátom,akkor általában egy busszal mennek haza a csajjal. Tudja a barátom,hogy idegesít,ha vele van,vagy ha csak beszélnek. Tegnap láttam,hogy ott a csaj a buszon,még mondtam is,hogy na itt van xy. Erre ő mondta,hogy ne legyen féltéleny. Annyit mondtam rá,hogy ne adjon rá okot. Erre felszáll a buszra és leül a csaj mellé. Írtam neki smst,amiben megjegyeztem,hogy mégis mellette ül. Hívogatott,sms-t írt,hogy de ő engem szeret,az csak egy haver csaj.

Ma még akárhányszor hívott nem vettem fel.


Ti mit tennétek? 17-18évesek vagyunk.


2010. júl. 30. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan már,miért ne beszélhetnének?ha szeret,úgyse fog megcsalni.valószínű nem jelent neki semmit a csaj ha láttad h mellé ül.ha akarna vmit,akkor nem ül mellé,csak amikor nem látod.
2010. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha ennyire megkérem,hogy ne bandázzon már vele,ha lehet,akkor miért nem képes rá?

Amúgy is mesélt nemrég olyat,hogy átment a haverjához és csak a csaj volt otthon. Épp zuhanyzott...

Meg,hogy utána egy rövidgatyában meg kis felsőben mászkált előtte,és hogy milyen jó barna...


Azon is felkaptam a vizet,persze akkor is az volt a válasz,hogy de ő engem szeret...és nem direkt akkor ment át,meg nme is tudta,hogy egyedül van otthon.

2010. júl. 30. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Járkálj el egyik jó fiúbarátodhoz,és mesélj róla te is,hogy félmeztelenül rohangászott előtted,és milyen jó felsőteste van..Megnézzük neki hogy esne....
2010. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bánt ez az egész,mert épp tegnap beszéltük meg,hogy nem fogunk hülyeségeken kiakadni.

De annyira idegesít,mert nem igaz,hogy ennyire megkérem,meg ráadásul tudja is,hogy engem zavar,és ennek ellenére megteszi.


Akkor most joggal nem veszem fel neki a telefont? Esetleg sms-ben közöljem vele,hogy mi a helyzet?

2010. júl. 30. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is vagy belé szerelmes. Most mit hisztizel?Szakíts vele jobb lesz szerencsétlennek.
2010. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért törölték ki a válaszomat dikk
2010. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!