Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnád ebben a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnád ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, és elkezdtünk járni, normál testalkatom volt, később felszedtem 15kg-t. Amikor szakítottunk, először álokokat mondott, később pedig bevallotta, hogy azért, mert így nem tud elfogadni, tenni meg nem teszek a kg-ok ellen.

Nem hasadt meg a szívem, bár elég szv@rul esett a dolog. Eltelt 1.5 év, én megint a "versenysúlyomnál" vagyok, ő pedig újra bepróbálkozott, de visszautasítottam. A környezetem ki van akadva, hogy ilyen "jóképű, jó egzisztenciával rendelkező, jólelkű férfit" nem fogok még egyet találni, "aki ennyire szeret". Én mindig magamra hallgattam, befolyásolni senki nem tud, csak arra lennék kíváncsi, tényleg én gondolkodom ennyire szögletesen?

Te hasonló helyzetben visszafogadnád?


2011. okt. 17. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha szeret, mindenhogy szeret, max megkér, hogy kicsit adjak le. De, ha ezért elhagy maradhat is ott, ahova ment.
2011. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha gyereket szülsz? És megint nem leszel bombanő? Utána miért hagy el? Mert lóg a melled?


Érted? Én is híztam, de erre a barátom azt mondta, hogy így legalább többet szerethet rajtam... :S


Szóval az ok, hogy jó parti, de akkor neked "született feleségként" kell élned, különbem mindig elhagy.

2011. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám vissza. Ha szeretne, akkor elfogadna mindenhogy...Azt elfogadhatónak tartom, hogy szépen megkér, hogy egy kicsit törődj többet a testeddel, de hogy emiatt kidobjon, majd ráadásul utána vissza akarjon jönni, amikor megint lefogytál, az nekem nem oké.
2011. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám vissza. Az ismerősöket meg leállítanám, hogy olyan férfit, aki "ennyire" szeret, hogy kilóra méri a szerelmét, ilyet könnyű találni.
2011. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom: ne fogadd vissza. Nehogy már csak az alakodat szeresse!

Ne a környezet mondja meg, ki legyen a párod! Szerintem.

2011. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. És ha szültél 2 gyereket, akkor lelép egy 18 éves lánnyal, mert ő jobba néz ki. Ez nem szerelem. Szerintem hamar otthagyna megint, csak nosztalgiázni akar.
2011. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NEM!!! Soha! Ha valaki ilyen aljas sz.mét ember, hogy azonnal elhagy, amint nem vagy tip-top nő, az keressen egy plázamacát, aki mindig tökéletes.


És ha - ne adj Isten - történik valami baleset veled, és maradandó következményei lesznek? Akkor?

2011. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Érdekes, h. így névtelenül mindenki azt írja, hogy ő se fogadná vissza. "Élőben" én vagyok a túlérzékeny, aki vénlány marad, ha így válogat.

2011. okt. 17. 20:36
 9/11 Iuventus ventus ***** válasza:

Én nem fogadnám vissza! És te se tedd. Kívülállóként nekik, épp olyan könnyű mondani, hogy fogadd vissza, mint nekünk, hogy ne. De az az ember, aki kilóban méri a szerelmet...


Persze a te dolgod! Csak maradj majd mindig a súlyodnál. És terhesség alatt se hízz meg. Ne aggódj, nem kell sokáig törődnöd vele, mert majd a sok stressz emiatt úgy is kikészít!


De a te döntésed!



17/F

2011. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 kg elég extrém változásnak tűnik, de nem fogadnám vissza.
2011. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!