Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég gyerekes, demit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég gyerekes, demit tegyek, ha akarok pasit de szégyellem a melleim mert olyan kicsik még? (65-70) 16l

Figyelt kérdés
emellett félek levetkőzni is elötte. éretlen vagyok még? ha igen szerintetek mennyi idősen érik meg erre egy lány h természetes legyen neki ez a dolog?16 vagyok
2011. okt. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
nem gáz. ha tényleg szeret a pasi akkor nem a melleid miatt fog szeretni. nekem se sokkal nagyobb (75) és az eddigi barátaim szerették, mert pont kézbe valók :) ennyi.
2011. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezerszer le lett írva itt, hogy sok pasi szereti a kis mellű nőket. Én is odavagyok érte, szóval erről ennyit. Semmivel sem vagy kevesebb mert kisebbek a melleid.
2011. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

úgy írsz, mintha már lenne valaki, akivel megtennéd. mivel gondolom veled egyidős, talán osztálytársad is, ezért tudja, hogy a korosztálya nőnemű egyedei nem nagyon rendelkeznek hatalmas csöcsökkel, "csak" kedves, kis cicikkel! :-)

Szóval ne félj, de szerintem csak akkor vágj bele,ha már tényleg elmúlt a félelmed, és nagyobb a vágyad, mint az ódzkodás, hogy "jajj mi lesz ha meglát/ha hozzámér..."

2011. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is szégyellem. Amikor a volt és egyben első barátom először nálunk aludt melltartóban aludtam, mert annyira szégyelltem a kb nem is létező melleimet. Féltem, hogy nem fogok neki tetszeni, vagy nem ki fog röhögni... pedig nagyon kényelmetlen volt melltartóban aludni. Strandra se szeretek járni emiatt, szóval én megértelek. Onnantól kezdve, hogy az exem előtt először levetkőztem előtte már nem voltam szégyenlős, de mások előtt még ugyanúgy szégyellem, és kicsit tartok is attól, hogy a következő barátom mit szól majd.
2011. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne mááá!


Mondom, hogy a kismellű lányokat szeretem, hányszor volt már ilyen kérdés, ó basszus!


Ha emellet szép arcod van, vékony és alacsony is vagy, akkor tuti nyerő vagy nálam külsőre legalábbis.

2011. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, még eléggé éretlen vagy.

Amíg szégyelled, addig ne is vetkőzz... de szerintem hagyd neki, hogy felderítse a terepet. Ruha alatt... lehet, hogy úgy fog simogatni, hogy magától leesik rólad minden.

2011. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
képet
2011. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem több lány tetszett már de egyiknek se néztem hogy mekkora a melle.
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 specialsound ***** válasza:
55%
Áá szerintem a fiúk nagy része inkább a lábad között keresgél választ meg ha még a arcod/szád is jóféle akkor senkit nem zavar kis formás idomaid.
2011. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

jaj, de cuki vagy! *.*


nehogy már a melleid miatt szégyenkezzél!


ha egy fiú szeret téged, úgy fogad el, ahogy vagy, a kismellek meg egyáltalán nem rosszak, sőt!


én magam például kifejezettem szeretem a kismellű lányokat, de sok másik fiú is így van ezzel :)


ha mégis problémád van keress bizalommal privátban


nem szeretném, hogy emiatt legyél szorongó vagy feszült állandóan

2011. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!