Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen mennyire őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen mennyire őszinte valaki? Vagy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy jó lány barát akivel ismerjük egymást 2,5 hónapja (mindent megosztunk egymással, stb) nem rég tetszett meg, és tegnap részegen velem volt meg egyik barátnőjével és azt mondta hogy nagyon bejövök neki, és mindig is vonzódott hozzám, csak józanon soha nem merte volna elmondani (volt itt aztán csók is, meg utánnam futott mindenhova). Másnap józanon beszélgettünk az éjszakárol és azt mondta hogy bejövök neki meg nem is jövök be meg nem vagyok rossz pasi de ő jobban szeretne ha csak jó barátok maradnánk. Én úgy vettem ezt hogy alapbol tetszek neki, (messze úgy nem őrül meg értem mint részegen de tetszem neki,talán?) és az alkohol hatása ezt megnövelte.

Miért nem szeretne kapcsolatot ebből? Talán a barátságunkat félti? Vagy mégsem jövök be neki csak kitalálta amikor részeg volt?


2011. okt. 18. 01:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és én 17 vagyok, a lány 15, és kapcsolatban van, viszont józanon is mondta hogy már unja de nem tudja mit csináljon mert szereti.
2011. okt. 18. 01:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Részegen őszintébb az ember mint józanul. (A részeg ember szavai=a józan ember gondolatai.)
2011. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így tudom, de elvileg nem feltétlenül...Jöhet mások véleménye is :) Köszi neked!
2011. okt. 18. 02:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Én részegen úgy hazudok mint a vízfolyás!Mintha könyvből olvasnám.Szóval szerintem ez nem feltétlenül igaz,hogy a részeg ember őszinte.Ne hagyatkozz csak erre! :)
2011. okt. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam...És mit tudtok mondani maga az esetre? Bejövök neki? Esélyes kapcsolat valamikor?
2011. okt. 18. 03:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"a lány 15, és kapcsolatban van, viszont józanon is mondta hogy már unja de nem tudja mit csináljon mert szereti."

Ha nekem ilyent mondana egy lány, elgondolkodnék. Most akkor únja, vagy szereti?

És mindig megvetettem, ha valaki úgy kezd kapcsolatot, hogy a régivel még nem szakított. Mert az azt jelenti, hogy velem is ezt fogja csinálni. Ún, ezért elmegy mással bulizni-inni-csókolózni-akármi, de még a másiknak nem mondta meg, hogy vége. Ez nem fair.

Éretlen kis liba, és ez nem az életkora miatt van, vannak 15 éves érettebbek-okosabbak-hűségesebbek (engem ne csaljon meg, mert az megalázó)

2011. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem őszinte, de ez a csaj egy hülye k.urva, miért akarnál vele kapcsolatot? Most veled csalja meg a barátját, ha veled járna, téged csalna az első jöttmenttel 2 pohár után.
2011. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én részegen nagyon őszinte vagyok:D Amúgy is,de akkor olyat is elmondok,amit nem kéne..


Egyébként mikor részeg valaki,akkor sokkal jobban vonzódik egy adott személyhez,szerintem!!! :) Én is jártam már úgy,hogy ült előttem egy srác,akihez józanul nem mennék oda,viszont mikor ittam,akkor meg lehetséges lett volna.

2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap ugyanott, ugyanakkor, ugyanúgy megint megtörtént az egész...csak annyi hogy nem gondolt a szexre a lány..csak smároltunk, ölelgettük egymást...ebben az esetben bennem is volt egy kis alkohol, de benne kb ugyanannyi mint a múltkor. Nem tudom, másodszor történik ez...és már idegesít hogy nem tudom ez mit jelenthet...A pasijával még roszabb lett a kapcsolatuk, nyilván szakítani akar vele...azt mondta tegnap hogy velem valahogy sokkal jobb mint a pasijával, ő csak a szexre ment...Kérdeztem hogy el-e tudna képzelni valami hosszabbat velem, azt felelte hogy "hát, el...csak nem tudom..." én: "és mit nem tudsz? ő: "hát ezt az egészet...a pasimmal is ez az ügy meg minden...". Azt is megkérdeztem hogy gondolt rá hogy ez lesz ma is, mint a múltkor? - "Nem...". Megkért hogy aludjak vele átölelve és reggel meglátja józan ésszel mit fog gondolni az egészröl...úgy is volt...aztán mondta a barátnője nekem hogy csak felkelt, és mintha semmi se történt volna...(én később ébredtem fel). Most volt pár fiú is, mégis rám ragadt megint...és a tesója azt mondja hogy mással ilyet nem csinált...Mit tudtok mondani erre? Őszinte szövegei vannak, nem összevissza beszélt, szóval nem tudom megérteni ezt az egészet.. és most is meggondolta magát ahogy józan lett...Mi lehet az ami miatt józanul egyik féle képen gondolkozik, részegen másik? Ahogy én értelmezni tudom, hogy részegen elfelejti azt a valamit/valamiket ami akadályozza hogy együtt legyünk, és az józanon újra vissza jön neki..
2011. okt. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!