Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki hamar sértődős, beszólogatós, érzékeny, míg mások azt keresik, hogy hol legyenek kedvesek az ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Tényleg,mitől lesz valaki beszólogatós,kemény?

Mitől lesz valaki kedves,aki ki akarja engesztelni ezeket a típusú embereket??


Elnyomók és elnyomottak?? :/:S


2011. jún. 16. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy azért kedveskednek nekik, mert nem hiszik el, hogy létezhetnek ennyire bunkó emberek.
2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok kedves a bunkókkal, mert többre megyek ezzel, mintha a torkuknak ugranék.

Az ilyen beszólogatós emberek alapból arra mennek általában, hogy vitát szítsanak, élvezik ha beléd kötnek, te meg felhúzod magad.


Nekik nagyobb büntetés, ha valami higgadt, kedves reakciód van az ő kötekedésére. Általában még idegesebb lesz. Aztán azt már te is élvezheted. :)


Meg amúgy is. Gondolj bele. Egy bunkó téged b*szogat. Te meg kedves vagy vele. Akármi lesz ebből, még ha elfajulna is a dolog, igazából csak jól jöhetsz ki belőle, mert mindenki azt látja, hogy te még segítséget is felajánlottál, és ő húzza a rövidebbet, mert mindenki azt látja, hogy te rendes vagy ő meg bunkó!


Nekem se időm, se energiám idiótákkal foglalkozni. Szóval ha nincs erőd, győzz ésszel.


Munkahelyemen teljesen közömbös vagyok a tipikus kötekedők számára. Egyszerűen nem találnak fogást rajtam mert vagy kedvesen reagálok, vagy egyszerűen nem érdekel amit mondanak. "jól van, persze, biztos" - és teszem tovább a dolgom, ahogyan nekem tetszik.


Én nem akarom kiengesztelni ezeket az embereket, csak egyszerűen nem megyek bele az általuk generált vitába. Nem adom meg ezt az örömet nekik.

Vagy visszakérdezek nyugodtan, mosolyogva: "igen? És most miért vagy ideges? Szépen megkérsz és én segítek. Ennyi. Ilyen egyszerű."

Ilyenkor szoktak felrobbanni. :P És általában a segítségemből sem kérnek, de nem érheti szó a ház elejét mert én felajánlottam.

2011. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!