Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ennyire csúnya vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög Ferenc kérdése:

Lányok! Ennyire csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Folyton visszautasítanak, pedig igyekszem mindig ápolt lenni minden téren, különösen figyelek a viselkedésemre is...nem értem mi a baj....Egyedül vagyok és magányos...Lányok véleményt! 21/F


2011. okt. 18. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
nem vagy csúnya 20L
2011. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

F


Szerintem se nézel ki rosszul, csak az a szuper-szépség se vagy akinek 80%-ban a kinézete végzi el a munkát csajozásban, vagy csak önbizalmat ad és úgy könnyű.


Végül is edzhetsz, hogy nagyobb darab legyél, meg talán lazább is leszel tőle. Mmm amugy meg, foglald le magad valamivel hogy ne ezen rágd magad amíg nincs valami jobb ötleted.

2011. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
alakult valami?
febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!