Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a csúnya lányok szoktak pasikra nyomulni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki hirtelen elég népszerű lett (tv-ben szerepel) Annyi szerelemes üzenetet kap, hogy alig bír válaszolni. De ezeknek a lányoknak a 90%-a hogy is mondjam...nem éppen szép, sőt.


Miért van az, hogy a kevésbé szép lányok nyomulnak annyira? Szerintem ez olyan szánalmas, más boccs...


2010. okt. 9. 13:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah és én nem tartom magam szépnek, átlagos vagyok, de pont ezért nem is nyomulok jó pasikra mert nem akarok hülyét csinálni magamból...(Mondjuk amúgysem nyomulok senkire, ha akar tőlem valamit egy pasi majd ő közeledik. Celebekre meg főleg nem...)
2010. okt. 9. 13:02
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a kérdésedre nem tudom a válasz,de teljesen egyetértek veled!
2010. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert a szebbekre nyomulnak a fiúk. Míg a csúnyákra nem, ezért nekik kell próbálkozniuk.
2010. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek a magánügye,kire nyomul,és kire nem.A külsejéről senki nem tehet,és ha kezdeményezni akar valakinél,hát Istenem...kinek mi köze hozzá?Neked is ugyanúgy jogod van megszólítani egy pasit,mint egy Nálad jobb nőnek,és majd a pasi eldönti,mit kezd a helyzettel.Van egyébként olyan pasi,aki kifejezetten örül neki,ha egy nő kezdeményez Nála.Egyébként pedig nem biztos,hogy akit Te csúnyának tartasz,az más szemében is az.Ez szubjektív dolog.
2010. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg kíváncsi vagyok, ki lehet az, aki hirtelen híres lett és TV-be szerepel. Szerintem ha elmondanád kiderülne, hogy valami betelefonálós műsort vezet hétköznap délelőtt.
2010. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, ez teljesen szubjektív. Van aki nagyon csúnyát is nagyon szépnek látja, szóval nem jelentheted ki, hogy a te ismerősödre csúnya nők nyomulnak. A barátnőm szerint nekem undorító ízlésem van, szerintem az övé undorító :D Szóval nem vagyunk egyformák :)
2010. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Milyen felfogás már ez? :D Ha valaki nem szép, akkor már ne is közeledjen a pasik felé, hanem húzza meg magát és bujkáljon előlük, meg rájuk se nézzen? :D Most nem azért, de nem neked kell, hogy bejöjjenek a csajok, hanem az ismerősödnek. És hallottál már olyanról, hogy más-más az emberek ízlése? :D Szóval aki neked nem jön be, az lehet hogy neki nagyon is. Sok általam nem szépnek tartott lánynak van olyan jóképű barátja, hogy elképed mindenki. És képzeld szeretik is nagyon egymást, hiába nehéz sokaknak elfogadni, hogy a szerintük csúnyábbal, hogy tud együtt lenni. :D

Sok szép lánynak pedig elég csúnyácska pasija van, sőt sok ilyen felállást szoktam látni. (szép nő-csúnyább pasi, csúnyább nő-szép pasi)

Tuti, hogy akivel te összejössz, attól más elhányná magát, még bottal se nyúlna hozzá, de más meg irigykedik. Ízlés kérdése minden, és egyáltalán nem szánalmas, hogy vki próbálkozik. Muszáj mindenkinek néha próbálkoznia, mivel a végén egyedül maradnánk, mint a kisujjunk és aztán meg jönnénk ide sírni, hogy miért nem kellünk senkinek. :D

2010. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az egyik tehetségkutatóban szerepel, nem betelefonálós műsort vezet...

És elsősorban az interneten írogatnak neki (de le is szólítják): randit kérnek tőle, fényképet küldenek magukról, intim dolgokat mondanak neki, szerelmet vallanak, meg hasonlók :D És tényleg bocsánat, hogy ezt írom, de a legtöbbjük nagyon csúnya. Némelyik lánynak nem is értem, hogy van ekkora önbizalma...

2010. okt. 9. 13:17
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Valószinű X-faktoros a srác, vagy Megasztár.
2010. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor visszakérdeznék: mért van az, hogy nagyrészt a nem épp helyes pasik nyomulnak? Ez ugyanaz a dolog. Akinek adottak bizonyos külső tulajdonságok, akár fiú, akár lány, annak akadnak udvarlói. Épp ezért van annyi önbizalma, hogy nem nyomul, hanem azt próbálja a másikból kiváltani, hogy neki udvaroljanak (ezt mondjuk főleg lányokra értem). Arról nem is beszélve, hogy egy szép lánynak általában jobb dolga is van, mint ilyen műsorokat nézni, ha mégis nézni, akkor maximum megjegyzi, hogy jól néz ki a srác, de nem lesz olyan elkeseredett, hogy csorgassa a nyálát.
2010. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!