Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a félelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a félelmemet? 21/F

Figyelt kérdés

Előre tartok egy kicsit a barátnőm terhességétől, attól félek ,hogy elveszíti a kis törékeny alakját, és egy elhízott nő lesz.


Sajnos eddig azt tapasztaltam ,hogy a nők terhesen két pofára esznek mindent, miután megszültek sokszor nem tudják leadni a felesleget.


2011. okt. 18. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
a szemetek...
2011. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellett volna várni pár évet a gyerekkel? Amíg mondjuk benő a fejed lágya?
2011. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Ha te igazán szeretnéd őt, akkor eltudnád fogadni úgy is, ha később kerekebb formája lenne.

Szerintem neked guminő való!

2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerelmes vagy a barátnődbe? Vagy csak az alakja tetszik? Ha igazán szeretnéd fel sem merülne ez a kérdés.

Egyébként nem hízik el feltétlenül mindenki. Sőt, az én barátnőim közül már négyen szültek és csak az egyikükön maradt egy kis felesleg.

2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Nem kellett volna várni pár évet a gyerekkel? Amíg mondjuk benő a fejed lágya?"


Még nem terhes.

2011. okt. 18. 12:22
 6/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Szerelmes vagyok a barátnőmbe, de azért az alakját jobban tudom szeretni.

2011. okt. 18. 12:23
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Akkor Tőled ne is legyen még egy jó darabig,mert nagyon nem vagy rá érett.


Igy egy nem felnőtt pasi gondolkodik,nem egy érett férfi...

2011. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Te jobban teszed ha vársz még pár évet a gyerekvállalással!Az nem jut eszedbe h közben a barátnőd szül Neked egy gyönyörű gyermeket és azért lesz ducibb??(ha az lesz)komolyan mondom nem értem ezeket a pasikat...kissé önzőnek tűnsz
2011. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bánomisén ***** válasza:
79%
Szerintem ne vállaljatok még gyereket, először te nőj fel, aztán gondolkozz az apaságon. Nem bántani akarlak, de tényleg éretlen vagy még rá.
2011. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha érett leszel az apaságra, akkor egész más félelmeid lesznek. Mondjuk, hogy egészséges legyen a baba... Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyszer minden férfi alkalmas lesz apának, hanem, hogy aki nem jut el odáig, az ne is váljon azzá.
2011. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!