Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem őt? Bővebben lenn!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem őt? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Párom egocentrikussága mostanában egyre inkább előtérbe kerül. Gyakran szóba kerül, hogy ő jobb a többinél és, hogy bármi amit csinál az mindig tökéletes.

Mindketten egyetemre járunk csak ő Pesten én vidéken. Elvileg az én sulim elismertebb és nívósabb. A statisztika ezt mutatja legalábbis. Párom pár napja elég nyíltan kifejezte, hogy az ő iskolája jobb, mivel az Pesten van. Bár párom is vidéki városban él, de ő már pestinek vallja magát. Engem lehúzott, hogy én csak egy vidéki város sulijába tanulok és mivel az övé Pesten van, ezért az jobb is.

Páromba volt némi alkohol, de nem annyi, hogy ne tudta volna mit beszélt. Bár italtól függetlenül is szereti túlértékelni saját magát.

Félek ez a nagy Egó a kapcsolatunk rovására mehet. Bár szeretjük egymást és két éve együtt járunk úgy gondolom nem kellene ennyire futtatnia magát. Másoknak azt mond amit akar, de legalább kettőnk közt ne csinálná ezt.

Minél inkább egósabb annál kevésbé látom tökéletesnek! Túl agyalom a dolgot és lehet nem is vele van a gond???

24 F, párom 23.


2011. okt. 1. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze. Nem normális dolog, hogy akinek valami köze van Pesthez az már egyből istennek hiszi magát. Engedhetnél és elengedhetnéd, de akkor mi lenne Veled évek múlva?....


20/l

2011. okt. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Beképzelt pi..a :( Szóval vagy elfogadod ilyennek, vagy hanyagolod. 23 évesen nem hiszem, hogy megváltozna.
2011. okt. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 oralking ***** válasza:
100%

Mindenki megbarmul aki Budapestre megy tanulni, dolgozni???

Négy barátságom szakadt meg hasonló tünetekkel tíz év alatt, emiatt.

2011. okt. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez a csaj egyszerűen hülye, mióta pestre került, azóta lett VALAKI belőle és nyeregben érzi magát, de hidd el, egy elit egyetem elvégzése után is csak egy SENKI maradsz, amíg nem bizonyítasz az életben ...
2011. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Igazából erről el kéne vele beszélgetned, mert lehet hogy tényleg egy beképzelt akárki lett. Viszont az is lehet hogy felkerült Pestre és azt éreztették vele, hogy butább, vagy le van maradva dolgokban és ezt próbálja kompenzálni. Tehát a kialakult kisebbségi komplexusát túlkompenzálja.
2011. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már mikor elkezdtünk járni akkor is Pesten volt. Lehet inkább kezdi el engedni magát. Csak az a baj, hogy az ilyekre nem feltétlen reagálok úgy, hogy észre vegye magát. Nem szeretem a surlódásokat. De volt már hasonló helyzet és mikor szóvá tettem akkor mosolyogva mondta, h csak viccelt és, hogy mért nem értem a humorát. Mert nem mondja komolyan.
2011. okt. 1. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Kövezz meg, de nekem telejsen ovoda stílusúnak tűnik ez az egész... Az én egyetemem jobb, nye nye nyee...

Ha ez a valóságban is így megy, félek attól, hogy még nem érett be a 23. életévhez.

Abból ahogy kifejtetted, nekem úgy tűnik, hogy fáradtságot sem veszel arra, hogy ezt a témát vele vitázd meg. Ehelyett feljönni gyk-ra és ide tolni be egy ilyen nívós kérdést, elég érettlen. Bár lehet hogy akkor így már jobban összeilletek :D

Viccet félretéve, talán ha legközelebb sor kerül arra, hogy megmutatkozik az egója (0,000%-os véralkohol szint mellett), kezdeményezz egy beszélgetést erről a témáról. Ezt nem tudod rajtunk keresztül megoldani, és sajnos visszaigazolni sem tudjuk, hogy helyesen cselekszel-e vagy sem.


21F

2011. okt. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az en volt baratom innen ment ki Erdelybol oda Pestre dolgozni es olyan agymosasra tettszert, hogy elfelejtette total, hogy honnan szarmazik es ki volt eredetileg es kapcsolatunkis tonkre ment a fejebe szallt Pest hisz vilagvaros
2011. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!