Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Orvosilag nem vagyok elhízott,...

Orvosilag nem vagyok elhízott, de 3-4 kg-ot szeretnék leadni, mi a legcélravezetőbb módszer?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy nehezen fog lemenni, mert a testem nem érzi feleslegnek.
2011. jan. 14. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A napi szénhidráttal kell játszani,beállítani havi bontásban.Kivonsz pl 500kalt a ch-ból és tartod egy hónapig.

Kb ennyi leadni gyorsan 3-4 kilót.

2011. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a sportolás mellett döntöttem, elkezdtem futni, és felüléseket csinálni. :) Napi 5-6 km-t tervezek futni, és 120 db felülést csinálok. :)

Kíváncsi vagyok, sikerre vezet-e. :D

2011. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sport egyértelmű, de nem tudom, hogy diéta szintjén mennyire "sanyargassam" magam. Éhezni nem szeretnék, inkább valami könnyített diétát tartanék.

Ha most vagyok 50 kg (ne tessék felhördülni, mélységem is van hozzá), kb. hány kcal szükséges naponta a fogyáshoz?

2011. jan. 14. 21:20
 4/4 anonim válasza:
Legcélravezetőbb a mozgás! 3-4 kg nem sok! Én a többszörösét adtam le, minden diéta és egyéb zsírégető, életveszélyes készítmények nélkül. Túlzott diétával ne sanyargasd a szervezetet! Nem tudom, hogy vacsorázni szoktál-e? azt esetleg ki lehet hagyni, és jó ha estefele tornázol, mozogsz.
2011. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!