Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja hogy vele aludjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja hogy vele aludjak, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
a barátom nem igazán szereti ha vele alszom. szerintetek ha szeretne velem aludni, felkelni reggel mellettem akkor szeretne, így meg nem? semmi akadálya nem lenne amúgy az együtt alvásnak
2011. okt. 18. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne párom én együtt aludnék vele.
2011. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy horkolsz, csak nem tudsz róla?
2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Azt, hogy szeretne nyugodtan aludni. Lehet, hogy felébred, akárhányszor megmozdulsz. Az, hogy szerelmesek vagytok, nem jelenti azt, hogy a másik segglyukában kell élni.
2011. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Mi sem szeretünk úgy effektív együtt aludni. Én rengeteget forgolódom, csendre van szükségem, ő meg horkol, és csak TV mellett tud aludni.

Ettől még nincs romokban a szexuális életünk, szeretjük egymást, csak nekünk ez így nem megy, ilyen egyszerű.

2011. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amint az egyik hozzászóló is írta, lehet felébred mindig mikor megmozdulsz emiatt nem tud nyugodtan aludni.

Vagy ha kicsi az ágya nem fél el kényelmesen és ez zavarja.

De amúgy ha későbbiekben szeretnétek együtt aludni akkor nem ártana többször együtt aludni és idővel ráhangolódtok egymásra.

Kérdez rá nyugodtan, hogy miért nem szeretne veled aludni!

Anno én is, és a párom is mindig felkelt amikor a kezdetben együtt aludtunk. Én felkeltem ha horkolt, ő meg ha én átfordultam a másik oldalamra. De idővel hozzászoktunk, már ezek a dolgok fel sem tűnnek, még jobbakat alszunk, mint egyedül.

2011. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem bírnék már a párom nélkül aludni, ő is ragaszkodik hozzám, sőt nem alszik olyan jót, ha nem vagyok mellette. Átölel éjszakánként és álmában gyakran a fülembe súgja, hogy szeret. Másnap persze nem emlékszik rá. :D

Szerintem nem lehet egy jó kapcsolat, ha nem szerettek egymás mellett aludni.

26N

2011. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem vmi nincs rendben veled, mi 4 évig aludtunk egymás mellett szinte minden nap 20
2011. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem aludhatnál! Kecskeméti 27 éves fiú vagyok! :)


Amúgy abszolút nem normális h nem akar veled aludni!

2011. okt. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!