Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek gáz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz vagy inkább szexis dolog ha egy srác verseny szinten táncol?

Figyelt kérdés

Én már 5 éve táncolok latin és standard táncokat verseny szinten és már kaptam pár megjegyzést.Ti mit gondoltok?

14/F


2010. jún. 30. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt , hogy nem gáz de nem is szexis , van akinek bejön és van akinek nem ennyi.
2010. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányoknak a kigyúrtak SZTRIP tánca tetszik...
2010. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is versenytáncoltam,és imádtam a partneremet.Kicsit ugyan tud b*zis lenni,de egy meghitt pillanatban egy jól sikerült csípőkörzés:)

Amúgy meg herótom van az olyan férfiaktól,akik nem tudnak táncolni.Egyszerűen kiakaszt,h csak ilyenek kerülnek az utamba.

Szóval szerintem semmi gáz nincs a tánccal,inkább azok szokták kritizálni, akik abszolúte nem tudnak táncolni.


23N

2010. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Timi: ) ***** válasza:

Nekem bejön,legalább már biztos,hogy van ritmusérzéked:P

Többségnek szerintem tetszik!

23/L

2010. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem irtó buz1s mozgása van egy táncosfiúnak
2010. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz,nekem iszonyatosan tetszenek az ilyen pasik, és hát a tartásuk...messziről megismersz egy táncos fiút...mellesleg nagyon csinos pasik
2010. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szexis. Pláne a latin tánc.
2010. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Timi: )jó gondolat!
2010. jún. 30. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de az én ízlésemnek nem is szexi. Nekem személy szerint nem jönnek be a táncos fiúk, de bajom nincs velük. Mindenki mást szeret csinálni :)

17L

2010. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 eves vagy es tancolsz? Barcsak ismernelek... :-) regota vagyok egy olyan fiu utan aki tancolni is tud es felvallalja! Szamomra szexi es vonzo ha egy pasi tancol!! <3 szerintem ne hagyd abba!! :-) 14/l
2013. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!