Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex, vagy akár több is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex, vagy akár több is?

Figyelt kérdés

A történet egyszerű látásból ismertük egymást. Megszerezte a számom, többször sms-eztünk, majd eltűnt... ismét előkerült sms-ek, majd ismét eltűnt... Most felkeresett mentek az smsek találkoztunk, beszélgettünk, csókolóztunk, de nagyon beindult, le akart feküdni velem, nem hagytam magam de lesz... :S... Aztán ismét csókok, nem akart elengedni, végül mégis eljöttem.


Mit gondolhat most rólam? Lehet ebből több is?

Ő 37 F én 28 L .


2011. okt. 19. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28 évesen elég idős vagy, hogy eldöntsd akarod-e. Ne hagyd ki én azt mondom. Jó neked is, neki is. Mi lehet a gond? Semmi. Élvezd az életet 29 F
2011. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kefélni akar!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolata még nem volt, és nagyon szexkapcsolata sem.

Furcsa volt a helyzet. Azóta nem keresett ( ennek 5 órája kb )

Várhatom hogy keres még?

2011. okt. 19. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány létedre teperd le és ess neki. Úgy, hogy utána 3 napig ne tudjon járni. Jó lesz.
2011. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni. Hívd fel. Beszéld meg vele, hogy holnap látni szeretnéd. Addig eldöntheted mit akarsz.
2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én többet szeretnék tőle, nem csak szexet.

De félek, hogy ezzel a maival elszúrtam.

Végül is teljesen felhúztam , és mégsem adtam magam. Felhívott a lakására, de abban reménykedtem, hogy tényleg csak ismerkedni akar.

Jó mondjuk 37 éves, biztos nem bélyeggyűjteményt akar mutogatni :) ezt én is godnoltam. De ezekután, hogy konkrétan nem feküdtem le vele, kereshet még???

Írtam neki egy smst, de nem válaszolt. :(

Felhívni nem akarom... nem merem... persze ha estig nem keres, reggel megteszem...

2011. okt. 19. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívott vagy elérted?
2011. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!