Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jut eszembe semmi téma, akkor mivel érdemes odamenni egy lányhoz ha még sohasem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Megmerném tenni, csakhát mondani is kellene valamit. nem igazán tartom jó ötletnek, hogy azonnal a közepébe vágni. ti hogy szoktátok ha épp semmi nem jut eszetekbe? először jó lenne megismerni a csajt...
2011. okt. 19. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem voltak már érdekes leszólítgatásos élményeim. Egyszer pl. ültem egy padon, olvastam, és odajött egy (amúgy nagyon helyes) srác ezzel a szöveggel, hogy "Olyan cuki vagy, nem akarsz járni velem?" Na, ezt a típust nem értem. Komolyan reménykedik az igenlő válaszban? Találkoztam már azzal a típussal, aki akkor szólít le, amikor éppen sietek valahova, utánam szalad és a lényegre tér az előzőhöz hasonlóan. Ajtóstul rontani a házba elég hiábavaló próbálkozás. Viszont alig volt eddig szerencsém olyan sráchoz, aki mondjuk megkérdezi, hogy leülhet-e mellém, aztán finoman jelzi, hogy nem vagyok számára közömbös. Nálam ezzel a fajta közeledéssel lehet eredményt elérni. Határozott, de udvarias fellépéssel. Ilyen stílus mellett mondhat bármit a "delikvens".

Mellesleg, én is azt a nézetet vallom, hogy a férfiaknak jobban áll, ha kezdeményeznek a nőknél, mint fordítva.

22N

2011. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!