Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik fél teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik fél teszi túl magát hamarabb egy szakításon? A férfi vagy a nő? Melyik tudja lezárni könnyebben a múltat, az emlékeket, feltételezve, hogy mindkét fél még táplál érzelmeket?

Figyelt kérdés
Egyértelmű szerintetek, hogy a gyengébb nem az aki jobban szenved, hiszen a férfiak nem tudnak annyira ragaszkodni és könnyen tovább lépnek egy ilyen esetben? Vagy a nők ilyen esetben erősebbek? Mi a tapasztalatotok?
2011. okt. 19. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nemtől függ, hanem, hogy ki milyen erős érzelmileg és szerintem még attól is nagyon függ, hogy kinek milyen a baráti társasága, illetve családi háttere, szerintem akinek igazabb barátai és segítőkész családja van az több támogatást kap és könnyebben megemészti.
2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

nem nem függő.tényleg a szakito fél teszi tul magát jobban általában. ha nagyon szerelmes az ember akkor a pasinak is fáj, max nem mutatja. ha vállat von akkor nem is szerette a másikat igazán.

nekem volt egy pasim akivel szakitottam, eddig jo kiállásu ember volt de utána átment szánalmasba és szo szerint csuszott elöttem, megfogta a lábam hogy ne hagyjam el. nem hittem el amit látok és csak megundorodtam töle azt érte el.de a legtöbb pasi átmegy szánalmasba.

szakitasz velük, kedves vagy, megáértö, beszélgetsz vele,de mikor már elkezd idegesitöbe átmenni és te si skezdesz feszült lenni közli hogy miért vagy ilyen bunko és ezek szerint nem jelentett neked semmit a kapcsolat,amiböl veszekedés lesz és a vékén egy "dögölj meg te rohadt ribanc" lesz belöle. meg megölöm magam stb... nagyon szánalmasak tudnak lenni....

2011. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
ez attól függ természetesen melyik fél szerette jobban a másikat..
2011. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez sztem alapszemélyiségtől függ. Ismerek olyan férfit (heterót), aki érzelmesebb, érzékenyebb, mint bármelyik nő.
2011. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a szakító félnek könnyebb.

Pl. ha valaki azért szakít, mert a másik megcsalta, akkor aligha teszi magát túl ezen egyhamar.

2011. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sokszor annak könnyebb, aki kezdemébyezte a szakítást.
2011. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy általában kinek könnyebb, én egyszer szakítottam és utána nekem pokoli nehéz volt, látszólag a (volt) barátnőmnek könnyebb.

25F

2011. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Sajnos" nekem még nem volt abban részem, hogy én szakítsak valakivel. Engem mindig dobtak :) :(! Tartós kapcsolataim voltak mindig!

De szerintem is annak könnyebb, aki kimondja a szakítást! Ha összeszámolnám azokat a hónapokat, melyeket gyászolással töltöttem, lehet évek jönnének ki belőle

2011. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat, tényleg jól esett. Őszintén megmondva szívesen meghallgatnám egyesek tapasztalatait,hogyan, miként tették túl magukat a szakításon és ami még ugyan így érdekelne, hogy volt-e próbálkozás bármelyik fél részéről (szakító vagy elszenvedő)a kapcsolat újrakezdésére? Melyik alanynak "illik" (tudom nem ide illő szó)lépni ez ügyben? Aki a szakítás okát előidézte? Teljesen büszkeség függő ez, vagy inkább aki erősebb érzelmeket táplál az szokott általában kezdeményezni?

Előre is köszönöm,ha netán még érkeznek rá válaszok.

Üdv, és kellemes estét mindenkinek.

2011. okt. 20. 17:24
 20/22 anonim ***** válasza:

J válasza


Az aki erösebb érzelmileg, és hamarabb visszatud lelkileg abba az állapotba lendülni amikor még szingli volt.

Hogy ki kezdeményezzen fojtatást ez szintén a fentitől, ill. érzelmek, tapasztalat (emberismeret nem sextapasztalat) és büszkeségfüggő. Pl: aztmondják sok nő jol tudja forgatni ugy a dolgokat hogy ő sért meg mégis a másik fél kér bocsánatot...

2011. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!