Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmmel most találkozok...

Barátnőmmel most találkozok először mióta megszületett a babája, aki 2 hónapos. Mit vegyek a picinek ajándékba?

Figyelt kérdés
5000 Ft körül gondoltam. Légyszi segítsetek! Még nincs babám, fogalmam sincs minek örülnének...
2010. jún. 23. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kisfiú, v kislány?
2010. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudhatod, mire van szükségük. Hiába tök jó ajándék a csörgő (hülye példa, de nem fontos), ha már van nekik 8 db.

Szerintem kérdezd meg, hogy mire van szükségük (vagy a szüleit, párját, ha meglepinek akarod)

2010. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2010. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
valami hordozóra szerelhető csörgőt vagy rágókákat,igaz még korai,de 3 hósan már nagyon nézegette a picurom ezeket,sőt már nyúlt is értük.vagy ruhát,de azt nehéz eltalálni.Vagy játszó szönyeget,pancsoló könyvet.
2010. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Két hónaposhoz játék még nem annyira, inkább kisruha, textílkendők, sumisüveg, kistakaró, éjjeli lámpa (szoptatásnál akkor nem kell nagyvillany s baba is talán gyorsabban visszaalszik), fényképkeret, zenélőpárna (kiságyra altatáshoz) ilyesmik.

Ápolási szereket még nem mert azt álltalában patikai változatot használnak legtöbben.

2010. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én egy bady-t vittem (74-est), pancsolós könyvet, hűtőrágókát és babás-csörgős puha rongyot (nem tudom mi a neve).

Szerintem nem muszáj most használnia, jó lesz az későbbre is, ha olyat veszel.

2010. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia!Én most szültem pár hete.Legjobban a pelenkának örültem,/3-6 kg-ig-ezzel nem hinném h mellé lősz/,meg a popsitörlőnek,ezek fogyócikkek.
2010. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kislány. Én sem játékra gondoltam, hanem inkább vmi hasznos dologra, ami ötletes és jópofa is egyben:)
2010. jún. 23. 22:00
 9/21 A kérdező kommentje:
Milyen az a pancsoló könyv? Már ketten is írtátok. Még nem hallottam róla.
2010. jún. 23. 22:02
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi mindenkitől pelust meg ruhát kaptunk.A végén annyi pelusunk volt,hogy a kisasszony ki is nőtte:-

Szerintem inkább játékot vegyél,azt később is értékeli.Valami ilyesmire gondoltam:

[link]

2010. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!