Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha majdnem minden nap találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha majdnem minden nap találkozok a barátnőmmel az nem baj?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert sokan mondták, hogy így gyorsan meg lehet unni egymást és azt nem akarom.
2009. jún. 3. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A két kezemet összetenném,ha mindennap láthatnám a barátomat. Hetente 2x találkozunk,mi alig tudjuk megoldani,ő dolgozik,én tanulok. Még azt is értékeljük,ha egy nap fél órára látjuk egymást. Ha szeretitek egymás nem lehet sok, bár attól függ mennyit vagytok naponta együtt. Azért hagyjatok szabad teret a másik félnek!
2009. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj, ne higgy annak aki azt mondja hogy megunjátok egymást.

valakik megunják így egymást, valakik meg nem! teljesen személyfüggő.

én 2 éve vagyok együtt a barátommal, és kb 1 vagy 2 nap volt olyan hogy nem találkoztunk. több mint fél éve nálam is alszik minden egyes nap, és egyáltalán nem unjuk egymást :D

2009. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3éve vagyunk együtt. Abból összesen ha 1 hónapot voltunk külön... Szeretem, ahogy rég. Szeret, ahogy rég. Kell ennél több?
2009. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én i shálát adnék az égnek, ha minden nap láthatnám a párom. mivel erre nincs alkalom, így hetente 3-4szer találkozunk. és ha szeretitek egymást és tényleg összeillletek, akkor nem unjátok meg egymást. pl. ha elveszel valakit majd feleségül, őt sem fogod valszeg megunni 1 év után, pedig akkor éjjel-nappal együtt lesztek.
2009. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted nem unod meg, 4 éve vagyyunk együtt a párommal és minden nap találkozuk, sőt van úgy hogy egy teljes egész napot együtt töltünk és nem ununk rá a másikra 18/l
2009. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez teljesen kapcsolat- és emberfüggő. Attól is függ, hogy mit tudtok egymással csinálni, mert ha mindig ugyanaz a program, egy idő után tényleg unalmassá válhat.

De mondjuk szerintem sem egészséges minden nap a másik nyakán lógni, kell a szabad tér is.

2009. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Mi 3 éve vagyunk együtt a barátommal! Eleinte csak 2hetente 1x taliztunk, majd hetente 1x. Amióta abban a városban dolgozom ahol ő él minden nap találkozunk, ennek 8 hónapja! Azóta nagyon sokat veszekszünk, minden apróságon összekapunk, és most akarjuk megmenteni a kapcsolatunkat! Ezért kicsit ritkábban találkozunk!
2009. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
3 éve vagyunk együtt a barátommal, míg ismerkedtünk nem találkoztunk minden nap, de kb 2,5 éve minden nap, sőt kb egy fél éve minden nap együtt is alszunk. A kapcsolatunk romokban van most. Eleinte ugye amikor még nem aludtunk együtt, minden perc értékes volt, de így idővel elmegyünk egymás mellett. Szóval szerintem nem gáz, ha minden nap találkoztok, csak ne aludjatok együtt. Néha lehet, még izgi is, de nekünk ráment a kapcsolatunk a minden napos együttalvásra.
2009. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dumbii válasza:
Szia, Én a barátommal majdnem egy éve vagyunk együtt, és mindennap együtt vagyunk, egész nap, és nem unjuk egymást, sőt.. Nekünk is mondták, hogy ne, mert megunjuk egymást, de ha igazán szeretsz valakit, akkor sosem unod meg..
2014. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!