Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, hogy a párkapcsolatok nagy része csak elfogadáson alapul?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az egyik fél ragaszkodik a másikhoz, a másik meg csak elfogadja.
2011. szept. 22. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
hülyeség
2011. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Van benne igazság. Bár én magamnak így fogalmaztam meg: "ritka a kölcsönös szeretetem alapuló, őszinte kapcsolat. az egyik fél mindig érzelmileg alárendelt szerepben van." Azért én igazat adok neked. Persze vannak kapcsolatok ahol mindkét fél részéről kölcsönös szerelem van, de nagyon ritka, meg előbb-utóbb az egyik fél úgyis "kiábrándul" a másikból.
2011. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagy része szerintem azon. De én nem azzal nem elégszem meg.
2011. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-nem
2011. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van az egyik fél alárendelve a másiknak. Legalábbis ha megvan az összhang és kölcsönös tisztelet, akkor nem kéne előfordulnia ilyennek.
2011. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van benne valami igaz, de nem csak arról szól, de nagyon fontos máskülnben nem műkodhet ha nem tudod elfogadni tegyünk fel ha nem tetszik vagy rosszféle akkor nem fog változni és nem is jn be soha
2011. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zoli, te vagy az? XD
2011. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok Zoli, távolról sem
2011. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem te, utolsó, hanem a kérdező.
2011. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!