Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hétvége életem legnagyobbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvége életem legnagyobbb hibája volt. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Tegnap (2009.05.2.) egy motoros találkozó volt itt nállunk, és igen, szégyenlem dde ittam egy kis alkoholt énis ami meg is ártott. Annyira hogy semmire sem emlékszem. Van egy szerelmem 7 hónapja, és tegnap éjjel lefeküdtem valakivel. Életem legnagyobb hibája, a lelkiismeretem máramár szinte feleemésztett és nemtudok mit tenni. Tanultam belőle eleget. A lelki állapotomon pedig nemt tudok mitcinálni! Kérlek, a fejmosást mellőzzünk, azt hiszem már megkaptam.
2009. máj. 3. 10:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

A szerelmed ott volt?? Ha nem volt ott, akkor gondoskodj róla, hogy sose tudja meg. Egy barátnőm is megcsalta a szerelmét, nem mondta el neki, de nagyon szégyenli a dolgot, hogy megtörtént. Ez már több hónapja történt, a srác nem sejt semmit, nagyon boldogok együtt!

Ha tudja a párod, akkor nehezebb a helyzet. Próbáld menteni ami menthető! Miután többszörösen bocsánatot kértél tőle, hagyd magára kicsit, hogy mérlegelje a dolgokat.

2009. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi az hogy ne mondja el?! Én nem értem az ilyen embereket, mint az előző válaszadó barátnője, hogy képesek így a párjuk szemébe nézni.. Kedves kérdező! Mondd el neki, őszinteséget érdemel. Az meg a te hibád lesz, ha otthagy...
2009. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem derül ki hogy elmondtad-e neki.Én azt javaslom őszintén mondjel neki mindent,mert ha fájni is fog neki,jobb így a dolgokat megtudni,mint utólag derüljön ki,vagy valaki mástól tudja meg.

Fel a fejjel,a világ nem dől össze,az vesse rád az első követ aki még nem hibázott soha...

Kitartás!!!

2009. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem. nem tud a párom erről.
2009. máj. 3. 10:21
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha már tisztáztátok a kedveseddel a dolgot, ne hozzátok elő újra. Kérd meg őt, ha képes elfelejteni, megbocsátani, soha többet ne hozza elő, hiszen ez megmérgezné a további kapcsolatotokat. Ezután magaddal kell tisztában lenned. Figyeld meg magadat, nem lett-e valami testi következménye a dolognak. Hogy lelkileg megviselt, azt el tudom képzelni. Fogadd meg - és elsősorban magadnak -, hogy soha többet nem iszol a kelleténél többet és nem kerülsz ilyen bonyodalomba. Ez egy életre szóló lecke volt, remélem tanultál belőle.
2009. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen. tanultam belőle. nem keveset.
2009. máj. 3. 10:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem szép amit tettél, nagyon nem.De megbántad és ez már jó jel! Azt tanácsolom mondd el a párodnak, hazugságra épített kapcsolat nem kapcsolat. Kijár neki az őszinteség, fordított esetben te is elvárnád. Hátha meg tud bocsátani és tiszta lappal tudtok kezdeni! De ez rajta múlik, ha neki ezzel vége, akkor ez volt életed legnagyobb leckéje a hűtlenség következményeiről. Nem hazudhatsz a szerelmednek!!!!
2009. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
végülis hivatalosan is szünet van/volt köztünk, de ez másik történet, de erőt veszek magamon és elmondm neki. most legszivesebben meghalni van kedvem, hisz én voltam legjobban ellene az ilyen megcsalásoknak:( szégyenlem magam nagyon. de hogyann tudnék tovább lépni, elfeleteni? foglaljam el magam, vagy arra törekedjek,hogy minél kevesebbet legyek egyedüül mikor gondolkozom, vagy hogy??
2009. máj. 3. 10:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ezt most nem fejmosasnak szanom de ha nem emlekszel semmire honnan tudod h lefekudtel valakivel? illetve esetleg emlekszel h hasznaltatok-e ovszert? mert ha nem, a baratodnal is nagyobb problemad lehet. tudom h most csak ezen jar az eszed, de szerintem Te legyel az elso aki amiatt aggogsz. ha biztos vagy benne h nincs szukseged se 72 orasra, se aids,stb tesztre, kezdhetsz aggodni a baratod miatt. ha hosszu tavu kapcsoalton gondolkodtok, esetleg hazassagon, mindenkeppp mond el neki. nem lehet es nem is tudnad hordozni ezt a terhet magaddal idotlen idokig, elobb vagy utobb megtudja valahonnan. vagy ramegy a kapcsolat mert a lelkiismereted miatt megvaltzik a viselkedesed. es minnelk esobb tudja meg, annal rosszabb, mert akkor mar nem csak a megcsalas faj, hanem a szegyen is, a duh, h hanyan tudtak, csak pont o nem, hogy talan az egesz kapcsolat, X ev csak hazugsag volt. mond el neki, es ha latja h mennyire banod szerintem meg kene bocsajtson. azzal viszont szamolj h nem fog ezek utan bizni benned, mindig cirkusz lesz ha egyedul mesz bulizni es sajnosolyat is hallottam h azt mondta megbocsajt, de utana visszacsalta elegtetelkent.

de meg igyis, ha tenyleg szereted legy vele oszinte!

2009. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

na d e várjtok,most irta,hogy hivatalosan szünet van köztük. akkor miért megcsalás? igy már más képlet emberek. nem?

én igy már nem biztos hoyg elmondanám,végül si ha átmnetileg is ,de a "megcsalás" alatt nem viltak eggyütt .

2009. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!