Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek akarhat valamit vagy csak én szeretném, hogy akarjon?

Figyelt kérdés
pont ma egy hónapja,hogy több mint egy év után szakított a barátom. Törölt facebookról és msnről is letiltott, hogy ne legyünk egymás szeme előtt meg, hogy már miről beszélgessünk. Én kb rá 2 hétre vissza jelöltem de ő nem igazolt visszaa, vissza is vontam a jelölést. Majd tegnap ő jelölt be facebookon és msnen is feloldott, de nem írt sehol. Szerintettek csak a sebeimet akarta feltépni vagy esetleg meglátta, hogy van valakim alakulóban (facebook képek, komik) és azért. Nem akarok többet beleagyarázni mint ami, se reménykedni. De mikor elváltunk kérdeztem tőle fogunk e még valaha beszélni és azt a választ kaptam: ezt nem tudja, majd esetleg egyszer, de nem tudja. Akkor msnen minek oldhatott fel ? :(
2011. okt. 16. 10:45
 1/5 DakotaDamon ***** válasza:
Szerintem ne képzelj bele túl sokat...
2011. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy nehéz, hogy szakításunk előtt 3 nappal még azt mondta, nem hagyna el senkiért..majd egy csunya vita utána..ez lett a vége :(
2011. okt. 16. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello.


Lehet várja, hogy írj neki, de ha van büszkeséged, nem teszed. Vársz szépen, ha felnőtt ember, ki kell tudnia fejeznie magát, de ha te írsz, az olyan lenne, mintha nyaliznál.

2011. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokat képzelsz bele ebbe az egészbe. MSN-en meg szerintem azért oldotta fel a tiltást meg fb-n azért jelölt vissza mert már rég volt lenyugodtak a kedélyek és nem akarja hogy azért rosszba legyetek. Amikor én bn-m szakított velem én is töröltem mindenhonnan és mondtam hogy jobb ha nem tartjuk a kapcsolatot.Aztán 4 hónap után rájöttem azért szeretném tudni hogy alakul a sorsa és visszavettem és ennyi ...


Remélem segítettem ! :)

2011. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem látunk bele a fejében nem tudjuk hogy miért csinálta.....ezt csak ő tudhatja én megkérdezném tőle a helyedben inkább hogy ez mire volt jó neki??!
2011. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!