Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok probléma, kifogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok probléma, kifogás stb. Abba kell hagyni, ugye?

Figyelt kérdés

Elegem van. Hiába szeretném, hiába lenne jó vele, felesleges. Minden... már minden csak gond, és már nem is beszélünk.

A történet kerek 2 hónapja kezdődött... Megkeresett egy ffi(anyum munkatársa) egy közösségi oldalon, összeismerkedtünk, majd kiderült, h idősebbnek nézett a koromnál. 7.5 év korkülönbség van közöttünk...Én 19 éves vagyok. A 2. randin, vagy nem is tudom én, h minek nevezzem, közölte, h ezek a dolgok, a korkülönbség és h anyum a munkatársa, zavarják... Azt hittem nem beszélünk többet, de mégis keresett. Majd érdekesé vált a kapcsolatunk, hol keresett, hol nem. Szex soha nem volt közöttünk, nem használt ki soha. De beleuntam, mit is akar? Mire jó ez?Most akkor ez egy kapcsolat, vagy csak ennyire magányos. Az utolsó találkozásunknál nagyon bunkó és szemét voltam vele. Elegem volt, nem akartam megcsókolni, nem akartam ránézni, nem kívántam semennyire. A haragom miatt, szívem szerint viszont szétszeretgettem vna. A este végén kiakadt, h ennek semmi értelme, és én is mondtam, h semmi s elsoroltam sérelmeimet. Majd ő is kifakadt, elmondta, h a volt barátnőjére gondol még sokat, nem tudja kiverni a fejéből. Megsajnáltam nagyon, iszonyatosan. Másnap bocsánatot kértem tőle, mert szemétnek érzetem magam. Ezt történt 2 hete, azóta nem beszéltünk.Sokat sírtam miatta, mert hiányzik, de itt már le kell zárnom az ügyet, nem? Ennek semmi értelme, csak emésztem magam feleslegesen. Hiányzik nagyon-de nagynagyon, de menthetetlen a dolog, erre jutottam. Ki kell vernem a fejemből, nem szabad az smseit, üzeneteit olvasgatnom, az adatlapját nézegetnem vagy féltékenynek lennem, hisz mire fel? Eben a 2 hétben gyakran lájkolgatta az adatlapomon a zenéket(amiket ő is szeret). Az eszemmel nem tulajdonítottam neki nagy dolgot, de a szívemmel igen... Pedig nem kéne, nem szabad!!!!! Felejteni kell, lezárni a dolgot, ugye?


2011. okt. 17. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól látod, ő nem akar tőled semmit. Felejtsd el, a saját érdekedben.
2011. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Higgadtan, logikusan kellett volna megbeszélni. Megkérdezni, mégis, mit akar tőled, rossz válasz esetén megkérni, hogy ne keressen többet és letiltani.
2011. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, a gond fő forrásának ezt tartom, nem beszéltünk meg semmit rendesen. Nem könnyű így felejteni, főleg ha sokszor ott látod az a adatlapodon, h Ő kedveli az ígyik posztodat. Mindig az eszemben van...
2011. okt. 17. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Szerintem egyértelmű, ha 2hete nem keres.

2011. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csinált már ilyet máskor is...igaz akkor csak másfél hétig nem keresett és nem is volt összezörrenésünk, mert csak nyeltem és nyeltem. Félre ne értsd, teljes mértékben igazad van kedves első válaszoló. Ez is mutatja, h nem illünk össze: megbeszélni se tudjuk a dolgokat.
2011. okt. 17. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Nem bántani akarlak.:) Csak nem szeretném, ha olyanba élnéd bele magad, ami nincs. Én legalábbis magamból indulok ki. Ha tetszik az adott lány és szeretnék tőle valamit, akkor nem hanyagolom 1,5-2hétig. 22F

2011. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyértelműen igazad van és nem veszem bántásnak :) Csak nekem most ez még fáj, mert nagyon, de nagyon tudtam volna szeretni őt, ha hagyja... és nagyon de nagyon élveztem vna, ha szeretett vna... Ajj, ez a sok volna :D
2011. okt. 17. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Szintén első!:D


Elhiszem, hogy fáj. Azzal sajnos nem lehet mit csinálni. Tudom, egy elcsépelt közhely... de az idő megoldja:)

2011. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D Én is már csak ebben tudok hinni. Vagy abban, h vhonnan egyszer csak lecsap rám az igazi :D
2011. okt. 17. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen.:) Én is úgy vagyok vele, hogy majdcsak összetalálkozok az igazival. Eddig nem jártam sikerrel:D 22F
2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!