Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Megvár? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Megvár? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel jókat dumálunk lehet találkozunk de csak barátilag. Szokott terelődni a téma. A párkapcsolatról és a mi kapcsolatunkról is. A múltkor mondta hogy ú nem tud élni távkapcsolatban (kb. 200 km). És én ezen elgondolkoztam. Létezik olyan hogy egy érett közel a 30-hoz férfi megvár egy 16 éves lányt hogy befejezze a gimit és esetleg abba a városba költözzön ahol ő lakik? Létezik az ilyen? Tudom nagy a korkülönbség... majd 15 év.

előre is thanks


2011. okt. 20. 20:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom neked leírni és azok alapján azt mondani h nem lehetséges..

Nálunk is nagy volt a korkülönbség(13év) én 21 voltam ő 34 és 1 évig voltunk együtt,1 évig 1 városban is éltünk...bár ő többször mondogatta,h ennek nincs jövöje a korkülönbség miatt...majd közbejött a távolság is kb 200km,mivel neki az igazi élete otthona Pesten van..én kértem tőle,h csak 3 hónapot maradjon itt velem,míg a vizsgáimat letudom és utána megyek vele pestre..ő közölte,h nem tud itt maradni.értsem meg és az életét is rendezgetnie kell..

most ott tartunk h végleg szakítottunk,beszélni se beszélünk és valószínű h az exével van aki korabeli és közelbeli..


21/L

2011. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

Létezhet!


A pedomacis f@szkalap meg menjen és az anyjának mondogassa a f@szságait! IDIÓTA!!!!!!!

2011. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
Te pedig szüzességet fogadsz, amíg hozzá nem költözöl, igaz? És ugyanez vice versa. Ne légy naiv, ennek a kapcsolatnak nincsen jövője.
2011. okt. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
csak akkor ha nagyon lúzer a csajozásban:D amúgy nem
2011. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
az esélyed gyökalat a köbön a minusz huszonegyediken 0
2011. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán tetszel neki? Mert ez nem derült ki. Nagyon szerelmesnek kellene lennie, hogy megvárjon, de nem lehetetlen. De egyébként én sem értem, hogy meddig szeretnéd ha várna.
2011. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
30%
Ha szeret téged,akkor megvár...reménykedj benne,és győzz.:))
2011. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
ez durva. hagyd a francba..
2011. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne, csak melleted mást forgat az ágyában.
2011. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 loverbitch ***** válasza:
67%
Már ott bibis a dolog, hogy egyáltalán eszetekbe (vagy eszedbe jutott, nem tudom)jutott az ötlet.Egy 30 éves férfinak valóban érettnek kéne lennie, de úgy tűnik a Te lovagod kivétel. Ugyanis, ha az lenne nem is áll szóba Veled. Ez nem Ellened irányul,félre ne érts! Neki kéne felmérnie azt,hogy elég képtelen ötlet. A jelenlegi korodhoz viszonyítva a korkülönbséget,valóban kicsit "pedo", ahogy írta valaki. Ez tíz év múlva már elmenne, de nem hinném, hogy rajtatok kívül bárki pártolná az ötletet és azzal biztatna, hogy ennek reális esélye lenne. Legalább is józan gondolkodású felnőtt biztosan nem. Tíz év múlva viszont valószínűleg csak nevetsz majd önmagadon is. Ahhoz sem elég érett, hogy felfogja, mit tesz... nemhogy ahhoz, hogy ezt még évekig tegye. Üdv: l.
2011. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!