Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Megvár? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Megvár? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel jókat dumálunk lehet találkozunk de csak barátilag. Szokott terelődni a téma. A párkapcsolatról és a mi kapcsolatunkról is. A múltkor mondta hogy ú nem tud élni távkapcsolatban (kb. 200 km). És én ezen elgondolkoztam. Létezik olyan hogy egy érett közel a 30-hoz férfi megvár egy 16 éves lányt hogy befejezze a gimit és esetleg abba a városba költözzön ahol ő lakik? Létezik az ilyen? Tudom nagy a korkülönbség... majd 15 év.

előre is thanks


2011. okt. 20. 20:24
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
79%

18 evesen jottem ossze a baratommal aki akkor 38 volt, a szuleim elmentek kulfoldre de ekkor meg nem tudtak hogy egyutt vagyunk, marmint meg nem volt ugymond hivatalos

nekem koliba kellett mennem ahogy megkezdodott az egyetem

igy viszont a paromhoz tudtam koltozni csomot voltunk egyutt meg minden, ez mar 5 eve volt, azota is egyutt vagyunk.

most talan soknak tunik a 10-20 ev kulonbseg kesobb viszint egyaltalan nem lesz az hidd el:)

2015. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. dec. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Sőt az elején közökném, hogy szóba sem jöhetsz.
2022. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"kicsit pedo" Basszus ennyi retardáltat! A Playboy címlapok tele vannak 18 éves csajokkal, de volt amelyik 17 volt.

16 évesen törvényesen lehet házasodni. Egy 14 éves törvényesen dughat egy 60 évessel is ha úgy van kedve. A pedo-k a fejletlen testre buknak ami bőven nincs már 14-15 éves kor környékén, vagy ha van akkor felnőttként se lesz jobb teste....

2022. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A valóság az, hogy jó vagy neki szexkapcsolatra. Persze történhetnek csodák, de ha még egyetlen napot sem éltetek egy fedél alatt és nem éreztétek egymás szagát és nem tapasztaltátok meg egymás bogarait és féltékenységi jeleneteit, aljas trükkjeit, addig egy rózsaszín felhőben élsz. De ez most még elnézhető, nincs tapasztalatod.
2022. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!