Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már, hogy a barátotok miattatok eloltotta a cigijét, annak ellenére, hogy nagyon kívánta?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ti utáljátok a cigit. És tegyük fel, hogy a barátotok függő...Megesett már, hogy bármennyire is kívánta és amikor rágyújtott, inkább eloltotta két slukk után, mert bár te azt mondod, nyugodtan gyújtson rá, látja rajtad, hogy még a füstjét sem bírod...?
2011. okt. 27. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Volt már olyan barátnőm , aki miatt 2 évnyi aktív dohányzás után letettem a cigit 2 nap alatt, csak annyi a rizikó, hogy szakítás után, rögtön visszaszoksz! :D
2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első barátom, mikor rá akart gyújtani, és látta, hogy nem örülök neki, eldobta az érintetlen szál cigit, én meg csak lestem.

A mostani barátom 10 év dohányzás után 6 hónapja nem gyújtott rá. Nem (csak) miattam. Ő határozta el, mert belátta, hogy káros, és még drága is, meg persze tudta, hogy zavar is. (Nem maga a füst, meg szaga, hanem hogy mérgezi magát)

21/L

2011. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Velem most az este volt ez...beültünk valahova, s megkérdezte, hogy baj-e ha rágyújt. S mondtam, ha kívánja nyugodtan. S mikor látta, hogy milyen arckifejezést probálok leplezni, eloltotta...nekem is a pofám le volt szakadva...eddig senki nem tett meg értem hasonlót sem...nagyon meghatott...
2011. okt. 27. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
hasonló eset volt nálunk is. évekig dohányzott, aztán amikor összejöttünk egyik napról a másikra lerakta. másfél évig voltunk együtt. szakítás után jobban dohányzott, mint azelőtt, ami azért vicces, mert ő volt az, aki dobott engem...:)
2011. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom rá sem gyújtott a társaságomban, pedig aktív dohányos és sosem mondtam neki, hogy zavar. Szimplán tiszteletben tartott, hogy nem cigizek és nem akarta a közelemben fújkálni a füstöt.

Előfordult néha hogy rágyújtott, amikor aznap már késő délután volt és az volt az első aznap, vagy ha ideges volt, de minden egyes alkalommal megkérdezte, hogy tényleg nem baj -e.

2018. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!