Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ennyire feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ennyire feszült párom? Agresszív mostanában

Figyelt kérdés

Nagyon békés, nyugodt, átlagos teljesen kiegyensúlyozott személyiség. Lusta ez igaz, ennyi az egyetlen negatívuma, de én is az vagyok, ezért nem annyira haragszom érte.

Mostanában főzőcskézek, lakást takarítok, minden megcsinálok amit kell, pedig ez a lakás nem az enyém, hanem anyósé és igazából neki semmi dolga sincs. Még mosogatni se kell, heti 1x TALÁN (ha épp iskolában vagyok, vagy édesanyámhoz haza megyünk) kell kitakarítania, de akkor is csak a saját szobáját, mert minden mást megcsinálok/unk.

Párom viszont mostanában nagyon feszült.. haza jön az iskolából, elkezd csipkelődni, aztán van hogy "megüt" ő azt mondja viccből akarta, és ne haragudjak érte. Nekem ez nem annyira vicces... várok őt meleg kajával, tiszta lakással és ezt csinálja (cserébe)?!

Mindig szerettem neki örömet okozni és szeretnék én is valami hasonlót kapni...

Mi lehet az oka, hogy így bánik velem?

10 hónapja élünk együtt egyébként, és eddig semmi rossz tapasztalatom nem volt, imádok vele lakni, de mostanában megváltozott.


2011. okt. 21. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

" van hogy "megüt" "



lapát

2011. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát lehet most mutatja ki az igazi énjét. Nem 10 hónap de még egy élet is kevés hogy igazán kiismerjünk valakit!
2011. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mivel a családjával élek lényegében és egy iskolába járunk így nem igazán van olyan (nincs semmi) amiről ne tudnék.

én igyekszem kiismerni az embereket, mert nem szeretem a meglepetéseket, nem akarok pofára esni. az hogy most ilyen nem azt jelenti, hogy egy állat lesz 2 év múlva.

csak nem tudom, mi az oka ezeknek az agresszív megnyilvánulásoknak? ..

meg miért nem lehet kedveskedni, ha én is ezt teszem felé?!...

2011. okt. 21. 11:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megüt. Mire vársz ? Hagyd ott !!! Ha 1x megütött, meg fog mindíg, ha épp' rossz passzban van. Komolyan nem értem, ilyenkor mire várnak a nők, akiket megüt a párjuk...
2011. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"aztán van hogy "megüt" ő azt mondja viccből akarta, és ne haragudjak érte."

Aha persze. Most jön a már ismert párbeszéd:

- Szakíts vele! Milyen ember az, aki megüt egy nőt? Ez egy vadbarom.

- De hát szeretem.

-Akkor meg tűrj, buta liba!

És ezzel le is zárhatjuk a problémádat.

2011. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
elobb-utobb verni fog, és akkor is az lesz az oka h " ideges volt ".. hajra.. :S
2011. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem tisztel téged és szerintem szeretni se szerethet ha ilyet csinál sajnálom de a te kapcsolatod az aminek az lesz a vége hogy családban történő bántalmazás. Hidd el hogy ez csak roszabb lesz az idő múlásával mert ha esetleg még szeretne is bár azt nem hiszem ha ilyeneket csinál az az kevés érzése is elmúlik majd egy idő után és akkor kellene a szeretetnek maradnia ami már most sincs mert a szeretet alapja a tisztelet és hát azt nem ismeri a párod. Szerintem keményíts be! Ne főzz neki finomakat hanyagold el hagy vegye észre hogy nem jól csinálja a dolgait.
2011. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint mikor valakit felhúznak meló helyen pl, aztán tiszta ideg és mikor hazaér meg belerúg az ajtóba fekvő kutyájába.Csak is azért mert nincs más akin levezesse a feszkot. De azért ez mégsem állapot.
2011. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kérdeztem, hogy a suli az oka? azt mondta, biztosan nem. jó tanuló, mindent legrosszabb esetben 4-re ír.

nem tudom mi a gondja. lehet az anyukája idegesítő fel... sokszor beleköt olyanba hogy 3 szem morzsa az asztalon maradt. vagy nem tudom...

2011. okt. 21. 12:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek azzal, hogy ez bizony a valódi személyisége. 10 hónapja éltek együtt, eddig a legjobb formáját hozta, de sajnos elfojtani nem tudjuk az alapvető személyiségünket. Innentől döntsd el te, együtt tudsz-e élni egy ilyen habitusú emberrel.
2011. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!