Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az "igazi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az "igazi" álompasik elkerülik az "igazi" álomlányokat?

Figyelt kérdés
Mindenki érzelmes és intelligens, ám nem zárkózott könyvmolyokat keres. AZ itt olvasgatott kérdések írói szinte mind ilyen paraméterekkel vannak megáldva (saját bevallásuk szerint), mégis mind amiatt szenvednek, mert nincsen párjuk. Adott a kérdés: Hogyan lehetséges hogy ennyi ember ne találkozzon sose az életben?!
2011. okt. 22. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a gyakorikérdésekből indulok ki, akkor az emberek 100%-a intelligens. Ha abból, amit az utcán látok, akkor az emberek 10%-a... szóval érted, nem ebből kell kiindulni, a gyakorikérdések egy kicsit egy álomvilág, ahol mindenki tökéletes, érzelmes, intelligens, szeretni akar, csak sajnos nem jön a nagy Ő!
2011. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkozni csak úgy lehet, ha kimozdul mind2 fél és erre elég kicsi az esély.
2011. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs fórum, ahol találkozhatnának, eltűntek a korábbi találkahelyek. Az emberek már csak úgy nem jönnek össze, hacsak nem bulizni, ami sokunknak nem az ismerkedésről szól, hanem, hogy jól érezzük magunkat. Nagyjából ha egyetemi órán, vagy a megmaradt házibulikon(úgy látom ezek népszerűsége is csökken), vagy sportoláskor, esetleg baráti társaság útján nem találsz párt, akkor már csak a vak szerencse segíthet. Vagy a társkeresők.
2011. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy sose találkozunk? Az a baj, hogy pont olyan helyeken, helyzetekben találkozunk, ahol nincs túl sok lehetőség ismerkedni.(tömegközlekedés stb.)
2011. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők még ha ilyenek is, és azt is írják h ilyen pasit keresnek, akkor is csak jóképűeket meg gazdagokat keresnek.
2011. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

Az ok egyszerű. Tényleg mindenki intelligensnek vallja magát itt. Pedig... Nekem is vannak értelmes gondolataim, de igazából egy szexmániás gyökér vagyok.


Ami viszont fontos.. Így sem vagyok egyedül, mivel nem gyakorikérdéseken és fészen próbálkozok. A barátnőmmel szakítottunk, mert elmúlt a szerelem. Elmentem bulizni. Jé, egy csajjal aludtam. Nem akartam vele komolyat, elhívtam egy másik lányt randizni. 2 hónapja vagyunk együtt. Ha vége lesz, nem itt fogok normális lányt keresni, hanem megyek haverokkal sörözni. Egy jó beállításokkal készült képből sok nem derül ki.


Ha nem nomrális a csaj, akit megismersz, akkor csere. Nem az elsőbarátnőt kell feleségül venni. Tapasztalni kell, élni az életet és majd egyszer meglesz az igazi.

2011. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát kb ja. Ezt már tapasztalhattad, nem kell mindent komolyan venni vagy egyáltalán elhinni. Ez amúgy ilyen kibeszélés is hogy jobban érezze magát, nem feltétlen jelent bármit is. Ez max mesevilágban lenne így, meg az interneten.


Szóval KAMU. Vagy legalábbis akkor olyan kategóriára gondolj mint a Edward a twillightból. Szóval nem az intelligencián van a hangsúly, hanem hogy azt jól eltudd adni hogy te milyen hiper intelligens vagy. Lesz pasijuk, de nem ilyen.

2011. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon minden fiúnak saját vállalkozása, lakása és jól fizető állása van. A lányoknak meg mind olyan barátja, aki minimum 22 centis pénisszel rendelkezik, ezen kívül persze tökéletesek. Viszont az emberek másik fele meg pont ennek az ellentéte: csúnya, szegény, kicsi a pénisze vagy éppenséggel a melle.

Megsúgom: mindkét csoport "tagjai" között akadnak ilyenek meg olyanok is. Itt csak önértékelési gondok vannak, semmi más. (persze kivétel mindig akad)

2011. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!