Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik, beleőrülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, beleőrülök a hiányába.50 nap nélküle?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe kerültünk a barátommal (amit most nem részleteznék), hogy távol kell lennünk egymástól 52 napig. Az első nap még csak csak bírtam, és ő is. Tegnap volt utoljára itthon, és belógott hozzám (anyámékkal lakom) és szeretkeztünk. Alig bírtam elengedni, sírtam. Azt mondta, ha visszajön, nagyon jó érzés lesz, hogy megint együtt vagyunk. (Én láttam, hogy majdnem sírt, de nem mondtam meg neki.) Egyszerűen annyira hiányzik, hogy nem tudok másra koncentrálni. És ami a legszörnyűbb:

HOLNAP ÉRETTSÉGI!

Nem vagyok normális???


2009. máj. 3. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

normális vagy és szerelmes.mi mikor összejöttünk a párommal rá egy hétre 40 napig voltunk külön...mondhatom borzalmas volt..de amennyire tudtunk beszéltünk telefonon (mert külföldön volt) este meg a skype-ot használtuk. rossz volt ezt aláírom mert nagyon hiányzott de visszagondolva hiphop elment ez az idő és utána eszméletlen jó volt újra látni.

a másik meg h holnap én is érettségizek, ne parázz..nyugi tanulni sztem már úgyse fogsz, nézz meg egy filmet vagy vegyélegy fürdőt és lazulj el..:) ja és sok sikert na meg kitartást;)

2009. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát az lesz. Pihizek, tv-zek. Ma, meg holnap...és csütörtökig. De ha már nem lesz mire koncentrálni? :'(
2009. máj. 3. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
barátok, koncertek, programok, buli...akármi csak társaságba legyél:) első voltam
2009. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En egyszer 20 napig voltam nelkule, tavaly nyaron...sirtam mikor elment...a szemem mindennap megtelt konnyel mikor sms-t kaptam tole...utaltam minden percet nelkule, hiszen addig minden nap talalkoztunk...hihetetlen dolog volt koztunk, egymas gondoltataiba lattunk, mindketten "levelet" irtunk a masiknak egymas tudta nelkul minden este:D aztan miutan hazaerkezett atadtuk egymasnak:D

En is iden erettsegizek, nekem meg van egy honapom, sok sikert, e kitartast, meglatod jo lesz a viszontlatas orome:)

2009. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a barátom egy ideig 700km-re dolgozott innen, csak hétvégenként járt haza, akkor is volt, amikor benn kellett maradnia. akkor úgy is sírtam, hogy 5 napot kellett kibírnom nélküle... csak tudtam, hogy lehet az 5ből 12 vagy akár 19 is, ha nem tud hazajönni :( de mostmár nagyon jó, hogy hazajött és végre együtt lehetünk :) csak már hozzászoktam és pár nap miatt is képes vagyok szomorkodni. 52 nap meghát... :( bele se mernék gondolni
2009. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom másfél évig élt tőlem majdnem 1000kmre. Havonta 1x találkoztunk általában egy 4-5napra, de volt olyan is hogy hat hét után csak másfél napra tudott jönni. Ki lehet bírni, de nagyon nehéz. Viszont megerősíti a kapcsolatot, ha kibírjátok! Ebben az 5 napban koncentrálj az érettségire, tudom hogy nehéz, de azért fontos dolog az is. A barátoddal pedig tartsátok telefonon, emailen, msnen, skypen a kapcsolatot amennyit csak tudjátok!


Sok sikert kívánok Neked az érettségihez.

2009. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkine! :)

Majd tűrök...

Bár ma még nem sírtam.

Majd este! :'(

2009. máj. 4. 13:00
 8/8 anonim válasza:
Ki lehet birni azt az 50 napot, en ennel tobbett is kibirtam es ismet turnom kell, de majd rendbe jonnek a dolgok. Az en baratom tegnap ult egy hete utazott el Angliaba es csak 3 vagy 7 honap utan jon haza. Az biztos,hogy leszenke hisztis napjaim, mert ezelott is voltak,amikor alig 2es fel holnapra volt elutazva...de volt kitartas is melette.
2009. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!