Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a pasim, van esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a pasim, van esély, hogy visszajön?

Figyelt kérdés
több, mint egy hónapja szakítottunk, eleinte nem akartam látni mert nagyon komolyan megbántott (kb.megcsalt), és hogy nem úgy érez már, azóta viszont kicsit megbékéltem, újra találkozgatunk, nagyon jó együtt, szex is van, de érzem, neki ez így megfelel, bár szinte mindig ő keres, de én meg tudnék neki bocsátani, de én azt mondtam neki, nekem is jobb így, egyedül. én nem fogom megkérdezni tőle, mivel ő szakított, és neki kellene határozottnak lennie, és szerintem így illik. most kb. szeretői viszonyba kerültünk. másfél közös év után. várjak, hagyjam, amíg örömet okoz, hátha kialakul? vagy, ha nem szánja el magát komolyan, hagyjam ott?
2011. okt. 18. 22:12
 1/8 A kérdező kommentje:
26/N
2011. okt. 18. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

ha elment irakba akor nincs XD

am50% eséj van ráh visza megy hozád

2011. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha neki ez így megfelel akkor egyértelmű, hogy csak a szex kell neki, és semmi nem fok kialakulni.


Ne azt nézd mi illik és mi nem szerelemben, háborúban minden szabad...


Ha megbántott és szakítottatok, akkor nem is kellett volna kavarnotok. Szerintem annyira nem bánthatott meg ,ha képes vagy a guminő szerepét vállalni miatta.

2011. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"de én azt mondtam neki, nekem is jobb így, egyedül"


szerinted ezekután neki kéne határozottnak lennie és rákérdezni??

2011. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

"...és neki kellene határozottnak lennie, és szerintem így illik...."


és szerinted úgy illik hogy csak összejárogattok kefélgetni???? ez illik??? az nem hogy véletlenül elmondd neki hogy hogyan gondolkodsz?? miért kéne a pasiknak gondolatolvasóknak lenniük?????????? ó kukim a nőkbe meg a hülye agyhelyi tekervényeikbe...

2011. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de egyetértek az előttem szólóval...

Vagy mondd meg neki te, vagy kefélgessetek tovább (én ebben sem találok kivetnivalót), de ne várd tőle, hogy rákérdezzen azután, hogy közölted vele: "neked is jobb így"...

2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

de, megbántott nagyon, de szeretem is, azért találkozom vele nyilván, ha még ez megmaradt, és ő szerintem érzi is ezt. összetett is a dolog, mert hiába szeretem, el is bizonytalanodtam nagyon, és neki kellene iparkodnia akkor. a kérdésem az, hogy szerintetek lehetséges-e, hogy ilyen szituációból még szakítás nélkül jól is kisülhet-e valami, vagy eleve el van ásva. persze csak véleményt és tapasztalatok várok, segítséget, tudom, itt senki nem jós...meg emberek vagyunk, különbözünk. köszi az eddigieket.

2011. okt. 20. 21:55
 8/8 Mcgalagony17 ***** válasza:
Én is szexeltem már ex-pasival, ő többet érzett, mégsem lett belőle újra normális kapcsolat, mert én már kiszerettem belőle. Viszont ha ti ilyen szinten nem tudtátok egymást elfelejteni és a szexen kívül találkozgattok is, szerintem nem kizárt, hogy újra összejöjjetek. Én a helyedben mindenképp tisztáznám vele, hogy akkor most, hányadán álltok, itt nincs olyan, h illik, vagy nem illik... 18/L
2013. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!