Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem egy nos, tobb gyermekes ferfiba. Nem magyar a ferfi, es szeret o is engem de en nem birnam ki ha miatam menne sze a csaladja.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Te beleesel, neki meg könnyed kikapcsolódás, az agyon hajszolt asszony mellett, Ezt akarod!!!!????Te csak a 120.-ik lehetel a sorba esetleg, ha megelékszel a morzsával, akkor amikor egész kenyeret is kaphatsz, tegyed, de nagyon meg fogod bánni!!!!
2012. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
megelégszel....bocs
2012. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Lina32 ***** válasza:
100%
Szerintem már rég elvált volna, ha nem szeretné a feleségét, rengeteg nő esett, esik és még fog is pofára esni az ilyen manusok miatt. Képzeld el ha képes veled csalni a nejét, aki a gyermekei anyja, mit várhatnál tőle később te magad? Csak egy gondolat...
2013. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kívülállóként azt mondom,hagyd a csudába!
2014. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 patkánylábú ***** válasza:
29%
Szajha minek illegeted billegeted magad elotte. Mindig az kell ami nem lehet a tued tipikus ribi
2015. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
a vegen meg a felesege athajtana rajtad egy csaladi terepjaroval.
2015. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

Biztos csunya vagy es buta es nem tudod magad eltartani mas ferjevel beered.

En tartom magam annyira hogy eldobott csontot nem veszel fel mas hasznalt jatejaval nem jatszok.

Annyi szabad pasi van

Egy NOS pasi nem szeret csak izgalmat akar siman uj husit ennyi ez meg nem en vagyok

2015. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!