Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyképű -pasi- probléma!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképű -pasi- probléma! Hogy kell velük viselkedni?

Figyelt kérdés

19/L


egy pub/étterem szerűségben dolgozom iskola mellett, viszek egy péntek vagy szombati bulit, egyszer csak betért egy srác, akit már rég óta ismertem, köszönő viszonyba voltunk, mindig láttam a helyi diszkóban, strandon és reggel munkába menet. Csak megnéztük egymást integetés és mindenki tovább a dolgára.

Betért hozzám 2 hete, és elkezdett fűzni, ( aranyos wolt, és mégis rámenős, nekem ez nagyon tetszett benne, de nem tudtam neki mit csinálni, nem is számoltam hányszor küldtem el, pedig régóta tetszett, mindent a fejéhez vágtam, alkesz, focista.., kamu pasi)

muszáj volt ezeket mondanom így könnyebb volt elküldeni

nekem akkor volt egy fiú, aki nagyon akart velem járni, de nem működött, sokszor elmondtam neki, h ez inkább barátság, de éreztem h nem tudok úgy rá nézni.. nem is történt közöttünk semmi 1 hónapig.

Langyos volt.

Viszont úgy éreztem helyesnek, ha elküldöm a másik srácot is, aki tetszik, mert nem akartam megbántani a másikat.

De vele is szakítottunk.

Mit ad isten, eltelt pár nap, és összefutottunk reggel, amikor ő ment dolgozni ..

Bocsánatot kértem, amiért gonosz voltam,...

Elkérte a számom, nem volt nála teló úgyhogy megjegyezte.

Kicsit még beszéltünk, aztán szétszéledt az út.

Hazaértem eltelt egy kis idő (hazaszaladt a telójáért és megbeszéltük, h este találkozunk)

Úgy is lett! Tisztáztunk mindent, remélte, h már nincs pasim, jól! Róla tudni kell, h elég szabad szájú, az erotika terén, nem igazán jön zavarba a szex szótól.

Ez tetszett is benne. És h férfia, 100 kiló és munkája miatt tiszta izom, fizikai munkát végez. Az én szemembe talpig férfi. Amit ő próbál kihasználni, itt a probléma, hogy ő tudja magáról, hogy jó pasinak számít, nagy arca van és próbál engem szoktatni, a haverokkal való sörözés jó dolog, bulizni külön is el lehet menni, (haverjának kocsmája van, ő focista) Más lányok ezt lehet tolerálják, de én ezt nem bírom elviselni, komoly kapcsolatba gondolkodok, akivel tudok tervezni, nem egy kocsmatöltelékkel, akarom leélni az életem.

Mivel lehet csúnyán mondva betörni az ilyen pasikat?

Úgy értem, azt akarom elérni, hogy kimutassa az érzelmeit, és beszéljen róluk, mert ha már hasonlót csinál, akkor egyből azt mondja ez papucskodás volt,..

Folyton ezen civódunk, és hogy ki az erősebb, ő akar engem irányítani, de annak nem lenne jó wége, kikötnénk a kocsmába..

ÉS amikor látom hogy ő visszafogja magát, akkor én is, így hogy működhetne??

Tapasztalatok??

19/L

25/F


2011. okt. 23. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet megváltoztatni. Vagy elfogadod, hogy ilyen és eltűröd... vagy kalap, kabát.
2011. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem akarom, hogy megváltozzon tetszik a stílusa, csak azt akarom hogy társ legyek neki, ne csak egy trófea.

Most tudtam meg a közös haverunktól, h már régóta kérdezgetett rólam. Csak bírnom kell vele, és nem ellágyulni. Különben a fejemen fog táncolni.

2011. okt. 23. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy társként fog kezelni, és nem trófeaként, és nem lesz nagyképű, máris lecsúszik a barát kategóriába nálad mint az előző pasid.. ilyenek a nők.
2011. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazkodj hozzá, hagyd hogy irányítson, de azért "légy résen". Ne engedj mindent. Érdekled, csak nem mutatja ki, nehogy elijedj.


"Úgy értem, azt akarom elérni, hogy kimutassa az érzelmeit, és beszéljen róluk, mert ha már hasonlót csinál, akkor egyből azt mondja ez papucskodás volt,.. "


Ez van, ő ilyen. Ha szereted, nem idegesíted és megadsz neki mindent amire szüksége lehet, elérheted, hogy megbecsüljön és szeressen. De ezt sem fogja különösebben kimutatni, ezt el kell fogadnod.

2011. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy azért jön be, mert nagyképű.

Ő fél attól, hogy átverem a fejét, és ezt az elején meg is mondta... és hogy nem mondja hogy szeret mert elbízom magam.

Pénteken rájöttünk, amikor bemutatta a barátait, hogy majdnem mind próbálkozott már nálam,...

Ezért is félek, hogy nem -e csak mutogatni akar, hogy na tessék, enyém.

2011. okt. 23. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Az én Kedvesem is ilyen..Ráadásul én is pultos voltam mikor megismertem..Utáltam a nagy pofája miatt..Szédítette az összes lányt aki oda járt nagy részét meg is döntötte..Most már két éve vagyunk együtt teljes harmóniába, és imádom..Összeköltöztünk, és várom az első babánkat..Sokan mondták nekem hogy vigyázzak vele mert meg fog szívatni, de most már csak mosolygok ezeken a dolgokon..! hónapig küzdött hogy legyen valami..Viszont az ilyen kaliberű embereknek hagyni kell szabadságot..Ő is elmegy a kollegákkal bulizni, de megbízok benne, és abszolút nem zavar..Hagyom hogy irányítson mert rászolgált hogy tudjam soha nem akarna rosszat nekünk.Remélem Neked is ekkora szerencséd lesz!:)
2011. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jo regi sztori, mi lett veletek, mukodott a dolog?
2019. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a munkaja, hogy olyan izmos💪🏻🦵🏻🤽🏻‍♂️?
2021. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!