Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
én 16/L ő 31
2011. okt. 23. 15:47
1 2 3 4 5
 21/46 almakörte ***** válasza:
81%

Kimondva sok igen. De ha úgy érzed nem csak kihasználni akar, hanem jól el is vagytok, akkor nem ér meg egy próbát? Vesztenivaló? nincs és kész...:)

Ha nem működik, akkor nem működik, ha működik nektek lesz jó, és ha okos vagy akkor úgysem hagyod magad kihasználni :)

2011. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
83%
Hát nehogymár elültessétek benne a gondolatot, hogy nem csak élvezetből van vele egy nála kétszer idősebb! A lányok korábban érnek ám! Meg nekik "érett" pasi kell! És ez így van rendjén. Tinimuffot mindenkinek!
2011. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
91%

AZ gáz ha egy 30 éves pasi egy 16 éves lánnyal pedofilkodna!

Egy 31 éves pasinak egy igazi nő kell és nem holmi hisztis kis p icsa akit még a szülei sem engednek el otthonról,aki főzni sem tud,az ágyban is csak a lábát tudja majd szétrakni,

Mikor te leszel egy érett nő addigra ő már a kék cukorkát fogja dobálni hogy tartsa a tempót amig bele nem hal....

Szerintem felesleges álmodoznod!

2011. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
eléggé sok te még egy éretlen kamasz gyerek vagy ő pedig már középkorú,érett férfi mások az igényeitek és a gondolkodásotok,neki lassan a családalapítás lesz a fontos,te neked meg a suli,meg ugye még fel sem nőttél, a 22Fnek üzenem nincs semmi jó egy 16 évesben,nekem bőven elég a 18 felettiek,ők legalább nem vihognak,facebookoznak egész nap,legalábbis az értelmes,érett lányok,és nem fekszenek mindenki alá,hidd el kislány ebben a korban még nagyon sok a 15, bár 20-35 se lenne teljesen ideális,de már jobb,max 19 évessel gyere össze ha ennyire pasizhatnékod van 23F
2011. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
91%
Sok korodbeli lány azt hiszi, hogy lehet ebből valami. Mert milyen érett, milyen figyelmes, tapasztalt... Ki kell, hogy ábrándítsalak. Meg akar b.szni aztán otthagyni a csába, hogy elmondhassa a haveroknak, hogy megvolt neki egy 16 éves lány. Ha neked is csak erre kell hajrá, amúgy ROHADT SOK!!!
2011. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül hogy ez jó vagy rossz, még mindig nincsenek tisztában az emberek a fogalmakkal. Jogi szempontból ha 14 vagy idősebb az illető és a beleegyezésével történik minden akkor semmilyen jogi cselekményt nem valósít meg.

Konyhanyelven ha valaki megránt egy dögös 15 évest aki akarja is az nem pedo. Az teljesen mást jelent.

2011. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
19%

Szia egyáltalán nem sok!

ha már tartod magad olyan érettnek hogy komoly kapcsolatot szeretnél akkor nem sok! A párod akivel vagy biztos komolyan gondolja de az a kérdés mennyire! Ha te még szeretnél élni és élvezni az életet akkor ne menny bele! Én is ilyen helyzetben vagyok csak nálunk 16 év a korkülönbség. 9 hónapja vagyunk együtt.. az eleje szép volt most jönnek a gondok és el kell tényleg gondolkodni mi az amit szeretnénk. Mert ha én nem szeretnék vele lenni akkor nem tervez! Együtt is lakunk sok a veszekedés nem egyezik a gondolkodásmódunk sajnos..... most szeretnénk korrigálni a helyzetünkön és ha minden jól megy talán még együtt is éljük le az életünket. Ö tapasztaltabb tud segíteni sok mindenbe,,,

ha a család elfogadja és neked nincs ellene kifogásod akkor ne hagyd abba... de ha élni szeretnél akkor egy kaland...

2011. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Kicsilány szerintem te ki vagy használva, csak még nem veszed észre. Ahhoz kell még neked kb. 4 év. De abban biztos vagyok a faszi minden álmát teljesíted: pipálsz bárhol és lenyeled, otthon csak meztelenül járkálsz előtte stb.stb.stb.


De szerintem amikor elmentek moziba megkért arra, hogy viselkedj úgy mintha a lánya lennél, igaz???

2011. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
sok
2011. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
mi az h nem sok? mit akar egy 31 éves érett férfi egy kislanytol? mellesleg, ha nem éreznéd soknak, vagy ha felnőtt nő lennél, akkor nem itt kérdezgetnéd..
2011. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!