Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
én 16/L ő 31
2011. okt. 23. 15:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:

Egyik ismerősömnél van ilyen hogy:

Anyja:30-40 év körül van

Apja:70-80 év körül van

Ja és a gyerekük meg 14 körül van...

Szóval..Igen eléggé sok de egy olyan 10-15 év után már nem lesz annyira észre vehető.. De most azért tényleg nagyon soknak tűnik. :)

2015. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

en 18 vagyok, a parom 38

nagyon ember es jellemfuggo hogy kinek mi a velemenye errol. aki nincs benne a kapcsolatban konnyen raakasztja az emberre hogy apakomplexusa van, mikozben joforman azt se tudja mi az

nekem bejott ez a helyzet, 16 voltam mikor megismerkedtunk, rengeteget beszeltunk meg ilyesmik,most mar egy eve vagyunk egyutt, nekem o volt az elso meg ilyesmik

viszont van amikor csak szexre kell egy idosebb pasinak egy fiatal lany

gondold at nagyon esismerd meg minel jobban mielott belevagsz!!

2015. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Így még sok, talán ha te lennél 35 ő pedig 50 akkor annyira nem lenne nagy.
2018. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Luca182 válasza:
76%
Látom régi kérdés,de azért megirom én is a véleményem, SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ! Én és a szerelmem közt 19 év van,és jol megvagyunk, szeretjük egymast, megbízunk egymásban, volt már velem egy idős barátom is és az a tapasztalatom hogy ők annyira érettelenek, a stílusuk is borzasztó! 😄 meg jön a sok barom azzal hogy ilyen-olyan k*rv@ vagy meg hogy apakomplexusos meg stb stb.. gondolkodjatok mar előtte,tapasztalatlan h*lyék,ha nem tetszik inkabb ne szolj hozza! HA VALAKI ILYEN HELYZETBEN VAN ÉS EZT OLVASSA NE FOGLALKOZZON SENKI VÉLEMÉNYÉVEL! A SZERELEMBEN NEM SZÁMÍT A KOR, AZ ÉRZÉSEINKNEK SENKI ÉS SEMMI NEM TUD PARANCSOLNI! AKIKNEK NEM TETSZIK MENJENEK A FRANCBA..;)
2020. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
De sok.
2021. dec. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
19:19 De,a szülők tudnak parancsolni. Ha egy 16 éves lánynak normális az édesanyja és a tudomására kerül az efféle kapcsolat,az akkor nem lesz hosszúéletű ugyanis eltiltja a fickótól,2 hétig gondol rá azt jóvanaz,utánna úgyis másba lesz szerelmes,a fiatalok ilyenek,én se vagyok egy idős,pár éve még benne voltam ebben.
2022. okt. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!