Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel kell-e vállalni hogy átoperált a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nőként ismertem meg, de elmondta hogy ő átoperált (még nem is fejezte be teljesen, nem tudja akarja-e). nehezen de hónapok után már gyanús volt miért nem kerül szexre sor. Én szerelmes letten, azt hittem nehezebben fogadnám el, de nem tudom hogy mondjam el anyámékhak hooggy házasodok de gyereket ne várjakak...
2011. okt. 23. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy ő mit akar, felvállalja-e Ő (tehát nem te, hanem ő), vagy szeretné titokban tartani?


Egyébként a szüleidnek nem kell az orrára kötni, hogy nem is lesz unoka soha.

Majd egyszer csak előadjátok, hogy nem lehet gyereketek, és kész. Sok pár jár így, nem lesz feltűnő.


Te meg növessz bőrt, vastagot, mert sokan fognak titeket bántani, és meg kell tanulni elviselni.

2011. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Smartguy86: általában ez úgy működik, hogy hosszú évek folyamán próbálkozik beilleszkedni az illető, de már kis korában is érzi, hogy valami nem stimmel. Van aki évtizedek után jön csak rá, hogy kezdetektől fogva fura volt az egész. Ezekben az emberekben születésüktől fogva benne vannak a dolgok, a saját nemükhöz vonzódnak és a testükkel nem tudnak mit kezdeni, kb. mint ahogy te se tudnál egy puncival, ha rajtad lenne. Idegen érzés számukra, fura, elfogadhatatlan valami. Van aki ezt nem is képes feldolgozni és élete végéig játssza inkább a szerepét.


Persze arról lehet filozofálni, hogy mitől nő egy nő. Vajon máshogy is van drótozva az agyuk, vagy csak a nemi szerveik és a hormontermelésük más? Azt már mondjuk kimutatták, hogy a két nem agya különbözik, de hogy pontosan miben és hogyan, azt elég nehéz elmondani.


Mindenesetre a nemi identitás megfogalmazódik születéskor, tudatosulni azonban csak később fog, azt azonban kinevelni nem lehet.


Egyébként manapság már nagyon jó orvosi módszerek vannak, egy ilyen "nő" majdnem teljes életet élhet apróságoktól eltekintve. Nyilván gyereke nem lehet, de cserébe nem is menstruál. A hüvelyét külön kell síkosítani és tisztítani, mivel nincs öntisztuló képessége. Azonban mivel a műtét alkalmával képzik ki, ezért általában jó szűkre méretezik, így a legtöbb férfi azt mondta, hogy sokkal jobb érzés mint a legtöbb valódi. Én még nem próbáltam, ezt nem tudom megerősíteni.

2011. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Smartguy86 ***** válasza:
17:52 - Nekem van egy olyan sejtésem, hogy ez nagyon sokban múlik a szülői szerepeken. Végülis a gyerek egészen kis baba korától kezdve a szülei mintáit tanulja el. A férfi és a női mintákat. Nem rendelkezem konkrét ismeretekkel egy ilyen illetőről se, de valami azt súgja, hogy a neveltetésében már egész korán valami torzulást okoz. Nehéz elképzelni, hogy valaki korrekt és erős férfi és női (apa és anya)szerepek között felnőve azon veszi észre magát, hogy nem érzi magát a saját neméhez tartozónak.
2011. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

smartguy86: hát, nem voltam ilyen helyzetbe, nem tudom megerősíteni, de amennyire tudom, nem lehet neveléssel valakinek a nemét és a szexuális preferenciáját megváltoztatni. A legtöbb ilyen gyereket tök normálisan neveltél, mint ahogy téged és engem is. Férfiként nőttünk fel és azok vagyunk. Ha szalagot kötöttem volna a hajamba és pici rózsaszín tütüben rohangásztam volna balettra, akkor is a nők tetszenének és vágyakoznék arra, hogy férfiként éljek.


Nincs kizárva, hogy a nevelés nincs hatással, de önmagában a nevelés kevés lenne, mint ahogy oly sok minden más esetben sem lehet egy ember személyiségét tisztán neveléssel átalakítani. Gondolj csak arra, hogy sokszor stabil és harmonikus családokból kerülnek ki homoszexuálisok, úgy, hogy sosem szembesültek ilyen példával, egyszerűen csak úgy jött. De már jó pár olyan családról is hallottam ahol még homofóbok voltak a szülők és a gyereküket ki is tagadták miután kiderült az eset. Ott aztán fix, hogy nem kapott a gyerek olyan példát ami ebbe az irányba terelheti.


Bonyolult dolgok ezek...

2011. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 camaropeti válasza:

Én azt gondolom a saját gyerek témáról, hogy létezik béranya program, amikor leszedik a spermádat, megtermékenyítenek vele egy nőt, aki megszül neked egy gyereket anyagiakért cserébe. Ezzel akkor ki is van lőve a saját gyerek téma, mert biológiailag saját lesz, hiszen a te spermád sarja.


Ami az átoperált kérdést illeti, el kell gondolkozni azon, hogy az illető mennyit jelent neked, és eszerint mérlegelni, hogy vele akarsz-e élni. Ha a sex is jó vele, meg lelkileg is úgy gondolod, hogy egy életre kibírnád, akkor hajrá. Persze lehet hogy nőként született nőben is megtalálnád a párod, de ez az a helyzet, hogy a bizonytalanért hagyod ott a biztosat, vagy bejön, vagy nem.

2012. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!