Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vallja be hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallja be hogy tetszem neki és hogy fontos vagyok neki ha néha le se sz@r?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem de annyira fáj hogy néha kötekedik meg minden aztán szerelmet vall,de nem jár velem,meg sokszor vissza sem ir smsbe. Én már több éve szeretem s annyira boldog voltam hogy megtörtént az első csók. De néha annyira közömbös..miért? Légyszi segitsetek..de másképp nem paraszt...sőt jó fej meg minden..
2011. okt. 23. 18:29
 1/4 szamóca.. ***** válasza:

vszínüleg lesz.r téged. ideje elfelejtened...

tetszel neki és fontos vagy neki? egyrészt az nem minden, találkoztam én már olyan pasival aki jól nézett ki és fontos volt számomra de soha nem jártam volna vele. másrészről lehet hazudik.

2011. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem téged csak kihasználnak!!!

Keress másvalakit!!!

2011. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hazudik hogy szerelmes!

Dobd ezt a pasit, csak kihasznál!

2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo egy cipoben jarunk velem is ezt csinalja egy srac sott nallam meg rosszabb a helyzet en voltam olyan huje hogy le is fekudtem vele,de szeretem es en nem akarom elvesziteni csak faj hogy o sz@rik ram,ahogy te is irtad;
2011. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!