Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónapja együtt vagyunk?!

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt a barátommal de még nem feküdtem le vele,csak pettingeltünk kb. úgy másfél hónap után.Szerintetek ettől nem gondol könnyű vérűnek? Ő azt mondta szexxel kapcsolatosan vár rám..mégis mennyi idő után lenne az ideális? Félek is egy picit hogyha lefekszek vele elhagy..szerintetek? Tanácsokat kérek!! 16L
2011. okt. 23. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:
De rendszeresen jár nálunk,én is náluk a szüleivel is nagyon jóba vagyok,most kaptam tőle egy csizmát..
2011. okt. 23. 20:30
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem 1-2 hónap múlva lefeküdhetsz vele. rendes fiúnak tűnik.

L/16 már nem szűz :)

2011. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dózi válasza:

Amikor úgy érzed akkor feküdj le vele. :DD

de minél előbb. :) 1 hónap után már bőven.. nem érdemes halogatni :)

2011. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már lefeküdnék vele,de félek,hogy utána már nem leszek neki olyan fontos,vagy nem úgy fog velem viselkedni..:/
2011. okt. 23. 20:36
 5/7 Az Idegen válasza:
Eddig bírjátok alvás nélkül?
2011. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csukd be a szemed és űlj lótuszülésben az ágyadon és tedd fel magadba a kérdést, hogy mikor lenne jó... és ott lesz a megoldás :D
2011. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És az neked jó hogy kívánjátok egymást aztán csak húzzátok egymást és semmi???? Mitől ne lennél fontos neki??? Ha nem lennél akkor már otthagyott volna és egy olyan csajjal lenne akivel nem csak tapi meg smaci van hanem szeretkezés. Ha szex után értéktelenek lennének egymásnak az emberek akkor nem lennének családok, gyerekekkel stb... -.-
2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!