Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel kb.3hónapja már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kb.3hónapja már azon voltunk, hogy szakítunk mert olyan semmilyen volt a kapcsolatunk de még hivatalosan együtt voltunk amikor is ő párszor csókolózott egy másik gyerekkel. Megbocsáthatok neki?

Figyelt kérdés
elmondása szerint össze volt zavarodva és hogy igazából nem számított neki semmit csak megtetszett neki a srác és azt hitte,hogy menni fog de azt mondja hogy akkor jött rá, hogy igazán szeret és hogy nem kell neki más!Nem merte elmondani egy darabig mert félt hogy szakítok vele és hogy azt nem bírná ki! Nem tudom hogy ezt meg lehet-e bocsájtani vagy nem!
2008. jún. 18. 16:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és már majdnem két éve együtt vagyunk és ez most jelentett elöször problémát!de amíg nem tudtam meg megint olyan jó volt a kapcsolatunk mint régen!
2008. jún. 18. 16:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanék neki helyedben. Voltam már hasonló helyzetben és én is tényleg akkor, ott döbbentem rá, hogy valóban nagyon szeretem a párom.
2008. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bocsájts meg neki! Minden ember hibázhat! Hány évesek vagytok amúgy, ha szabad megkérdeznem?:)
2008. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20évesek vagyunk!köszi a válaszokat sokat segít mert én is arra hajlok ,hogy megbocsássak mert még mindig(sajnos) nagyon szeretem!
2008. jún. 18. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam meg a pasimat csak szakítás után "jártam" valakivel, akivel nem volt semmi. Nekem nem akar a barátom megbocsájtani(ő 22éves). Pedig én nagyon szeretem! Örülhet a barátnőd, hogy ilyen megbocsájtó barátja van!:) Sok boldogságot nektek!:)
2008. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig úgy voltam vele ,hogy a csók már megcsalás de ahogy belekerültem ebbe a helyzetbe (úgy gondolom ezzel mindenki igy van) átértékeltem a helyzetet mert itt is vannak sztem fokozatok pl. hogy mi miért történt vagy minek a hatására!én ezt igy látom a megbocsájtásról meg annyit hogy ha még egyszer megtörténik akkor vége de ahogy ismerem még egyszer nem merné megkockáztatni!a te pasidat viszont nem értem de hát ki ilyen ki olyan!bár ha nagyon szeretne akkor biztos megbocsájtana persze nem tudok semmit a helyzetről se a kapcsolatodról szóval okoskodni nem akarok!de ha szereted és neki nem kell valaki aki szereti akkor jó hülye!
2008. jún. 18. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy ezt leírtad, Érdekelt mi zajlik ilyenkor egy pasi fejében. Lehet egy kérdésem? Gondolom a családod is tudja, hogy mi zajlik köztetek és arra lennék kíváncsi, hogy a szüleid nem szólnak bele ebbe a kapcsolatba? Mármint nem mondták, hogy ne békülj ki vele, mert úgyis még egyszer megteszi? Vagy egyáltalán nem befolyásol a döntésedben a család?
2008. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már annyira nem szerethet téged ha másokkal csókolozik
2013. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!