Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem ki belőle?

Figyelt kérdés
tudom, hogy van egy másik lány mellettem. randiznak, találkozgatnak. hogyan tudnám kiszedni belőle? nem akarom konkrétan megmondani neki h honnan tudom, mert akkor elkezd kérdezősködni..
2011. okt. 23. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Feszítövassal pl.
2011. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Az egyenes útnál nincs rövidebb..."
2011. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szó nélkül kidobnám.
2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Honnand tudod hogy ezt csinálja, honnan tudod hogy randiznak, mert a barátnőd azt mondta?
2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

TUDOM!


Ennyi. Ennek az egy szónak az ismételgetésével és haragos arccal bárkiből ki lehet szedni bármit.

2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem hagyod el?
2011. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
biztos forrásból tudom. mondta h nézzem meg facebookját mert tett fel képeket és pont irt neki egy csaj.. tudom csúnya dolog, de tudnom kellett igazságot és ott olvastam. 3 hónapja randizik vele és most tudtam meg. ugyanúgy hazajött hozzám, gerincre vágott.. és igy tovább.
2011. okt. 23. 22:51
 8/12 anonim ***** válasza:

mért nem vágod ki ha csajozik?

amugy meg mond meg a csávónak hogy tudod, és ha visszakérdez hogy honnan... akkor mi van? megmondod hogy az nem számít :D csak megmondod hogy tudod :)

2011. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"TUDOM!


Ennyi. Ennek az egy szónak az ismételgetésével és haragos arccal bárkiből ki lehet szedni bármit."


ez nagyon-nagyon igaz!

2011. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tedd ki a Facebook-on a barátod üzenőfalára azt az üzenetet, amit írt neki a csaj! Pislogni fog mindkettő!
2011. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!