Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem ki belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem ki belőle, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Vagy, hogy egyáltalán akar-e tőlem valamit?
2011. máj. 19. 22:12
 1/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? De nő vagy férfi vagy?
2011. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2011. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. 30-30 a korunk és baromira zárkózott az Úriember.
2011. máj. 19. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
minden nap találkozol vele? vagy csak ritkábban?
2011. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mostanában heti 1-2 alakalommal. Előtte csak ritkán futottunk össze.
2011. máj. 20. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
mennyire állsz közel hozzá? úgy értem, mennyit szoktatok beszélgetni? az ilyen apró részletek is számítanak. amugy ha jó viszonyban vagy vele, akkor szervezz egy kis partit, ahova elhívsz egy-két ismerőst, és hívd el őt is. ha nemet mond, akkor nem érdekled, ha pedig szívesen elmegy, akkor ott jobban megismerheted. vagy ha ez a partis dolog nem jön össze, akkor próbáld meg kideríteni, hogy hova szokott eljárni, és menj el te is
2011. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mennyit szoktunk beszélgetni? Zavaróan keveset. Az esetek többségében én beszélek. Olyan érzésem van, mintha ő nem is akarna válaszolni ha kérdezem. Persze válaszol, de olyan óvatosan. De azért sikerült már nevetnünk is. :)

Néha azt hiszem, hogy fél, néha pedig, hogy szenvedés neki a velem való idő. Hogy közömbös vagyok számára.

2011. máj. 20. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:

az lehet annak a jele is,hogy tetszel neki esetleg(nem biztos,de láttam már ilyet)

egyébként csak óvatosan vezesd rá és kérdezd meg tőle.

ha mondjuk kicsit több infót írtál volna ki az egészről...

2011. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!