Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen mert gyerekem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen mert gyerekem van?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és ey sikertelen kapcsolatból léptem ki. 4 éves lesz a kislányom. Megismerkedtem egy fiúval, 21 éves.

Pár talin vagyunk túl, minden szép, kedves velem, látszólag csüng rajtam, a lányommal is találkozott, barátkozik vele (persze a gyerek azért nem adja könnyen a barátságát).

Ő tanul még és elég elfoglalt emiatt (szakmát tanul).

Nem volt szex köztünk, valahogy nem úgy jött össze, minden talink (eddig 5-6) olyan volt hogy valahol voltunk vagy 3-masban a gyerekkel vagy kettesben.. Normafa, Budai vár stb.

Amúgy smse, Facebookon szoktunk néha beszélni mert talizni csak ritkán heti 1 max néha 2. és nem sokat netezik.

Pár napja találkoztunk, édes volt, imádnivaló, el sem akart engedni. Fél órát búcsózkodtunk, csók,nem akart véget érni... 2 nap múlfva át akartam hívni. Azt mondta beteg lett és otthon pihen. De olyan fura volt, vagyis ez női megérzés. Kérdeztem mire gondol rólunk? Kérte hogy előbb én válaszoljak...és őszintén mondtam, hogy én azt érzem, hogy nekem gyerekem van, másképp élünk (én dolgozom, Ő tanul) és Ő fiata és nem köthetem le erőszakkal. Ő is azt mondta ugyanerre gondolt. Mert hiányzom neki, szereti amilyen vagyok, szeret velem lenni de nem tudja készen áll e erre. DE szeretne találkozni csak ne kapkodjunk el semmit, de nem tudja mit szeretne tőlem.

Az eddigi találkozóink azt mutatták, hogy nagyon fontos vagyok neki és nem erőltette a szexet tehát ez nem is erről szól.... Kb 1 hónapja találkozgatunk és türelmes. Én szeretném és Ő is. Csak elbizonytalanított. A gyerekem, aki a legfontosabb taszít el a fiútól akit szeretek?

Ez ekkora nyomás lenne neki?

Nekem nem a pénze kell, hanem Ő, nem azt várom, hogy eltartson.

Mit csináljak? Várjak? Adjak időt? Vagy szerintetek ezt felejtsem el?


2011. okt. 24. 15:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Tőlem is azért féltik az anyukát, mert fiatalabb vagyok és nincs gyerekem. Igaz, a korkülönbség is nagyobb. Nem hiszem, hogy lehet jó tanácsot adni. Lehet, hogy 21 évesen is kész a szerepre, de...
2011. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindegyiket!

Azt nem hiszem, hogy csak megdugni akar, mert már 2 hónapja ismerjük egymást, legalább 1 hónapja találkozgatunk és nem volt semmi szex... egyik formája sem... (Clinton- féle sem :P) Ha kósza numerát akarna akkor mehetne máshoz főleg hogy különösen helyes srác.

Azt hiszem, hogy az a szerep áll tőle még távol (amit megértek) hogy gyereknevelés, főleg hogy nem saját gyereke. Olyannyira hogy elmesélte hogy az utolsó komolyabb kapcsolatában az exbarátnőjének úgy nézett ki hogy gyereke lesz tőle. Akkor még együtt voltak. kiderült, hogy vaklárma volt (de ha terhes lett volna, akkor azt mondta természetesen megtartották volna) de az a sokk amit akkor átélt emiatt megváltoztatta a kapcsolatukat és nem sokra rá szakítás is lett. Ez kb 1 éve volt. 1 év nem nagy idő, vagyis a felkészületlensége most is áll... és még csak nem is neheztelhetek érte.


Köszönöm, de nem vagyok ribanc, 1,5 éves együttlét után, 21 évesen lettem terhes, igaz nem tervszerűen, hanem "becsúszott". Én legalább vállaltam, nem pedig rohantam abortuszra mint több barátnőm.... erről ennyit.

2011. okt. 26. 18:58
 23/31 anonim ***** válasza:

büszkék vagyunk rád.

egyébként ha szeret akkor ha akarna se tudna ellen állni annak hogy veled legyen,még akkor se ha 4 éves a kislányod.de am azt írtad hogy jól kezelte a helyzetet,és elvolt a csajszival.akkor meg im a para?bele fog menni szerintem kapcsolatba.mondjuk 2 hónap nem olyan nagy idő hogy kiismerd,de ha csak dugni akart volna,akkor nem várt volna ennyit,mert akkor elmegy egy egyéjszakás kalandba.

2011. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen nőért...
2011. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó fej vagy. Hát ha még szép is (ahogy állítod) akkor tuti hogy fogsz még párt találni.

Nekem pl nem lenne akadály a gyerek. Van egy ismerősöm, egy gyermekes nőt vett el. Ma már 2 közös gyerekük is van. Szép családi életet élnek. Boldogok.

2011. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, szerintem felejtsd el ezt a srácot, és ne raboljátok egymás idejét feleslegesen.


Illetve, tisztázd magadban, hogy milyen típusú párkapcsolatot szeretnél 25 évesen, egy gyermek édesanyjaként, és aszerint válassz párt.


Ha te a közeljövőben szeretnél szert tenni egy igazi társ kapcsolatra, ahol a párodra valóban számíthatsz (nem elsősorban az anyagiakra értem), és ahol a párod tud a gyermeked apjaként is viselkedni, akkor felejtsd el ezt a fiút. 21 évesen a felsoroltak egyikét sem fogja tudni neked nyújtani.


Ha megfelel, hogy egy ideig olyan kapcsolatban leszel, ami a szabad idő kellemes eltöltését szolgálja komolyabb elvárások nélkül, akkor küzdj a srácért, és menj utána. Ez esetben azzal számolj, hogy ha az elvárásaid nőni fognak, a kapcsolat is véget ér majd.

2011. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem lenne gyereked, észre sem vennéd a srácot, de így kénytelen vagy lejjebb adni az igényeidet, mert nem nagyon válogathatsz.

Nem vagyunk egyformák, de nálam nem férne bele, hogy más gyereket neveljem.

2011. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha a srác tenné fel ezt a kérdést, azt mondanám neki, hogy mielőbb felejtsen el téged.

Neked viszont azt mondom, ragadd meg, amilyen erősen csak tudod, gyerek mellett nem nagyon fogsz rendes férfit találni magadnak.

2011. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ilyen szituban voltam én is!

Elösször csak kapuzárási pánikom volt ez egy pár nap alatt lement,egy fél év után teljesen átadtam magam és nem érdekelt akkor már hogy másé a gyerek. Ilyenkor ugyebár fordult a kocka,és szakítottunk elég csúnyán... :(

2011. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én is ilyen lányt akarok:)!
2011. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!