Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim feljelenthetik őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim feljelenthetik őt, mi lenne ha kiderülne?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok . 35 éves pasival vagyok együtt már 3 hónapja lassan . szeretjük egymást de még nem válalhat fel nyiltan mivel nem vagyok 18 éves lehet hogy sokan azt gondolják most hogy ő egy pedo pedig nem az én meg egy ribi ez nincs így senki nem ismer minket .és nem is tudja a részleteket.ha kiderül a kapcsolat mi sül ebből ki...
2011. okt. 24. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
A barátod pedo, temeg rib@nc
2011. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Ő nem pedo, az nyilvánvaló. Te meg nem vagy ribanc, csak egy naiv, buta kislány, aki hagyja, hogy egy "vén" kéjenc játékszere legyen...
2011. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem mert ő szeret engem tudom érzem és nem használ ki
2011. okt. 24. 16:22
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
fel nem jelenthetik, mert már elmúltál14. viszont, ha nagyon haragosnak ismered a családod, akkor akár tettlegességre is vetemedhetnek, ha nem tetszik nekik a jelölted...
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te egy világ hülyéje vagy.ha tudnál gondolkodni megtennéd,de úgy néz ki,hogy 15 évesen még baj van a toronyban.higgy el neki minden,mert biztos szer et
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mégis honnan érzed? A mai fiúk már 16 évesen is képesek manipulálni, hát még egy 35 éves.
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
térj már észhez kislány! és igen is pedofil az aki olyannal akar keverni aki a gyereke lehetne és méghozzá kiskorú! te meg hihetetlen naív vagy ha elhiszed, hogy egy ilyen fiatal lánytól bármit is akar komolyan egy érett sokkal eltérő gondolkodású felnőtt férfi... 21/F
2011. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem szeret téged, és nem is értem, h h tudtatok összejönni.. legalabb védekeztek??
2011. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az élet mindenképp osztogatja a pofonokat, csak tudnám minek kell tolakodni érte.
2011. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked a korodbeli broki? 35 éves a pali ez olyan mint ha a saját fateroddal csinálnád :S Ha kiderülne lehet hogy faterod összeverné a csávót. xD Elég kis hülye vagy de jó a szart keverni nemigaz?:D
2011. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!