Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na lányok, Ti mit reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na lányok, Ti mit reagálnátok? Merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy nagyon tetszik egy lány, már sokat szemeztünk talán 1-2 évvel fiatalabb nálam és általában csak buszvégen látom, mert nem egy suliba járunk. Nos ő hihetetlenül szép arcra , alakra is tökéletes csak kb egy fél fejjel magasabb nálam :S :D . Ez még úgy nem is zavar , inkább az ,hogy kivétel nélkül a barátnőivel látom csak vagyis kb 5-6 kis sipákoló kiscsaj. Minden nagyképűséget mellőzve mielőtt nekem támadnátok mások mondták és visszajelzésekből leszűrve én hihetetlenül jóképű vagyok. Najó nemám :D
2011. szept. 12. 16:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval elméletileg elég jól nézek ki , suliba, utcán mindig megnéznek a lányok , de ők nem érdekelnek mert nekem csak ő jár a fejembe. És sajnos nem vagyok olyan egoista nagyképű majom ,hogy csak úgy oda menjek hozzá a barátnői közé ,hogy "héjj béjbii"... Pedig megtenném :D De elképzelem ,hogy hogy beéghetnék úgyhogy be vagyok f*sva. Meg mit mondjak neki? Ott van az a sok gyökér csaj mellette. Csak kb egy 5-6 perce van egyedül amikor a barátnői előbb elmennek. De akkor meg nem merek :D :S Még sose paráztam így egy csajtól sem tiszta béna vagyok :S
2011. szept. 12. 16:21
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Merj.
2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
jelöld be facebookon
2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom a nevét.

És nem merek.

2011. szept. 12. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem mersz, akkor majd más fog.
2011. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
használd ki azt a pár másodpercet amikor magában van vagy megy hazafelé vagy ilyesmi esetleg közös ismerős, csak az első megszólítás tűnik olyan nehéznek
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha nem tetszem neki? :S
2011. szept. 12. 16:31
 8/13 kisgombos4 válasza:
100%
Ha nem kérded meg sose fogod megtudni.Sokáig énis féltem megkérdezni egy csajt hogy el jön velem valahova.És amikor igent válaszolt.Akkor megértettem hogy merj megkérdezni
2011. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kisgombos4 válasza:
100%
De amugy én fiu vagyok
2011. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nemet mondd esetleg járhatsz egy korábbi bússzal :D:D
2011. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!