Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez párkapcsolatnak nevezhető? 2 és fél éve tart, de eddig csak háromszor találkoztunk személyesen

Figyelt kérdés
Sajnos a világ két másik végén élünk, interneten tartjuk a kapcsolatot (MSN-en beszélünk, webcam)illetve telefon/SMS is. Eddig háromszor tudtunk találkozni. Úgy érzem, hogy ez egy szerelmi kapcsolat. Egyikünk sem keres másik társat, együtt szeretnénk élni. Szerelmes üzeneteket írunk egymásnak, és nagyon-nagyon hiányzik, alig várom, hogy újra láthassam...
2010. nov. 12. 22:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ez gyors volt :) írj vmit a kérdésemre is, légyszi :)
2010. nov. 12. 22:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem nevezhető semminek
2010. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ hány évesek vagytok. Ha pár év és lehetőségetek lesz egymás mellé költözni (vagy egymáshoz), akkor minden rendben. Ha ilyen ritka találkozásokkal is így szeretitek egymást, akkor ez egy egészséges házasság lesz, nem csak futó kaland.
2010. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe belegondolni is rossz, hogy csak 3x találkoztatok..:/ engem pont ez tántorít vissza a távkapcsolattól, igénylem az ölelést, a mosolyt, amilyen sűrűn csak lehet..

Talán nevezhető távkapcsolatnak, de az elég erős kifejezés rá.Amúgy miért nem költöztök egy helyre? egyikőtök sem tudna ekkora áldozatot hozni a másikért?

2010. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, nem tudom, mikor fogunk összeköltözni, de remélem, hogy nem sokára, mert már nagyon szeretném
2010. nov. 12. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"Talán nevezhető távkapcsolatnak" helyett párkapcsolat, bocsi.
2010. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most még nehezen megoldható lenne az összeköltözés :(
2010. nov. 12. 22:53
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
persze! Elvégre minden párkapcsolatban élő ember messze lakik a másiktól...
2010. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És mikor lesz megoldható az együttélés? Én is távkapcsolatban élek, de mi el tudjuk képzelni az egybe költözést belátható időn belül (pár év), addig is néha ő jön hozzám, néha én hozzá.
2010. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ha párkapcsolat lehet is, mer hát nem kerestek mást meg mittomén... de ha egyszer együtt fogtok élni, netán csak eltöltötök 1 hetet együtt, lehet kiderül hogy nem is birjátok egymás mellett hosszabb ideig... szal baromira nem komoly párkapcsolat sztem...
2010. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!